Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Святослав Вакарчук зустрінеться з прихильниками

Зустріч лідера гурту "Океан Ельзи" відбудеться у музейно-культурному комплексі "Львіварня".

Після майже річної концертної паузи легендарний гурт "Океан Ельзи" повертається, щоб традиційно привітати українців 24 серпня з Днем Незалежності. Цього року грандіозний концерт пройде у Києві на НСК "Олімпійський".

Напередодні концерту у серпні, але вже у Львові, відбудеться фан-зустріч Святослава Вакарчука з прихильниками групи. Учасників збере арт-простір музейно-культурного комплексу "Львіварня". Це ― чудове місце, де на них чекатимуть розмови про життя, музику, мистецтво та відкрите спілкування. Звісно, таку зустріч неможливо уявити без музики в теплому акустичному форматі.

Музей знаходиться на території Львівської пивоварні. Повністю оновлений, він лише минулого року відчинив свої двері перед відвідувачами.

Потрапити на зустріч  можна буде через участь та перемогу в акції*, що проводиться на сайті рromo.lvivarnya.com.ua. Сто щасливчиків виграють подорож на двох до Львова та запрошення на зустріч із лідером легендарного гурту. Також серед зареєстрованих учасників будуть розіграні квитки і на концерт "Океану Ельзи" 24 серпня у Києві.

 "Львіварня" ― музейно-культурний комплекс пивної історії на території Львівської пивоварні, де зберігаються цінні історичні експонати, розміщуються інтерактивні експозиції, фотозони та проводяться цікаві арт-події: кінопокази, виступи музичних гуртів, виставки сучасного мистецтва. Відвідувачі можуть не тільки зануритися у давню історію пінного напою, що починається ще з шумерської доби, а й познайомитися із найсучаснішими технологіями виробництва та взяти участь у дегустації справжніх хмільних напоїв.

*Акція діє з 01.06.2018р. по 31.07.2018р. на території України, підконтрольній українській владі. Тільки для повнолітніх і дієздатних громадян України. Деталі на promo.lvivarnya.com.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 1715 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів національних GSM-операторів у межах України безкоштовні, з інших телефонів – згідно з тарифами операторів). Організатор акції: ПрАТ "Карлсберг Україна".

Залиште свій коментар

Вибір редакції