Базу "Правого сектору" досі заблоковано українськими військовими

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Базу "Правого сектору" досі заблоковано українськими військовими

Непорозумінь між бійцями немає / Фото: ТСН.ua

У тренувальному таборі ситуація стабільна.  

Навчальний табір "Правого сектору" наразі перебуває під пильним наглядом регулярних військ Збройних Сил України - блокпости не знімали, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Хоча Дмитро Ярош уже заявляв, що його бійці та армійці помирилися і "кремлівську провокацію вдалося нейтралізувати".

При цьому напередодні десантники 25-ої та 95-ої бригад оточили табір "Правого сектору" і почали довкола  зводити блокпости та вкопувати техніку. Стволи були зачохлені, але скеровані у бік бази.

Міноборони спочатку запевняли: хтось нагнітає ситуацію, а згодом генерали пригадали, що це планове навчання десантників. Потім міністр оборони Степан Полторак теж повторив, що це лише планова підготовка. За його словами, обидві сторони наразі залишаються на своїх місцях і на рівні військових непорозумінь немає. Це підтвердили і бійці "Правого сектору".

Як говорить комбат 5 окремого батальйону ДУК "Правий сектор" із позивним "Чорний", ситуація стабільна. "Армійці, так розумію, нарешті зрозуміли, куди їх закинули і проти кого", - повідомив він.

"Проблема абсолютно видумана. Ніяких непорозумінь між військовими немає. Вони достатньо нормально спілкуються один з одним, тому я не бачу проблеми", - сказав Полторак.

Нагадаємо, у ході перемовин між керівництвом добровольчого українського батальйону "Правий сектор" та представниками Генштабу Збройних Сил України було вирішено, що військові залишать базу протягом найближчих днів

Табір «Правого сектору» досі під пильним наглядом ВСУ

Табір «Правого сектору» досі під пильним наглядом ВСУ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1069
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація