Тріумфальний грудень для групи 1+1 медіа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Грудень став плідним на національні та міжнародні премії та нагороди для групи 1+1 медіа.

Традиційно наприкінці року визначаються найкращі компанії та проекти у різних сферах, і 2016 не став винятком. Початок грудня запам'ятався ринкові найвищою премією телевізійної галузі – "Телетріумф", головною маркетинговою премією Effie Awards Ukraine, та найпрестижнішим конкурсом у сфері управління персоналом – HR-бренд 2016.

8 грудня на головній телевізійній премії "Телетріумф" група 1+1 медіа разом зі Студією "Квартал 95" отримала рекордні 15 статуеток у різних номінаціях. Того ж дня у Києві вручали нагороди у галузі управляння персоналом, HR бренд 2016, де команда 1+1 медіа отримала одразу дві нагороди.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС отримав срібло головної маркетингової премії Effie Awards Ukraine за проект "Це наше і це твоє. Очима дітей". А Валерій Варениця, комерційний директор сейлз хаузу "ПЛЮСИ", був відзначений нагородою "Слід в рекламі" за внесок у розвиток та формування рекламного ринку України.

1+1 медіа також відзначились і на міжнародній арені. Проект "Переможці", героями якого є воїни АТО, котрий покликаний привернути увагу до проблем протезування в Україні, потрапив до шорт-листа найпрестижнішої міжнародної премії PR проектів "Excellence Awards".

"Ми в 1+1 медіа називаємо себе #команданайкращих, і для цього є всі підстави. Пишаюсь такою високою оцінкою результатів роботи команди і впевнений ми неодноразово будемо дивувати", - прокоментував Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа.

Відео Група компаній 1+1 зібрала рекордну кількість нагород на врученні премії "Телетріумф"

Залиште свій коментар

Вибір редакції