У Дніпрі чоловік із гранатою в руках утікав містом від поліції

Небезпечного перехожого таки скрутили, хоч він і погрожував застосувати боєприпас.

У Дніпрі чоловік із гранатою в руках посеред білого дня тікав від поліцейських. Патрульним зі спецпризначенцями врешті таки вдалось оточити підозрюваного, але щоби той здався – довелося задіяти дива дипломатії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Правоохоронці побоювалися, що неадекватний чоловік може не просто підірвати себе, а будь-якої миті кинути гранату на випадкових людей. Коли небезпечного громадянина заблокували, поліцейські намагалися евакуювати людей, однак ті намагалися поближче подивитися на екшн і навіть відзняти його на відео. "Видно, він з похмілля був. Як вижатий лимон. Куди там кидати? Я не знаю, як він її взагалі тримав і не впустив", - розповів про свої враження від порушника спокою очевидець Борис.

ВідеоДніпровські копи серед білого дня ганялися за чоловіком з гранатою в руках

Як з'ясувалося, чоловік з гранатою пробіг кілька вулиць після сварки з дружиною, котра й викликала поліцію. "Жінка не рада, що викликала. Каже: ой, не вбивайте його. Тут було – Боже! Скільки приїжджало – страшне!", - розповіла сусідка. Перемовини з поліцією тривали півтори години. "Він наполягав на тому, щоби кинути гранату, щоб його застрелили співробітники поліції", - пояснив старший оперуповноважений Дмитро Лисаннік. Цьому правоохоронцю хуліган і вирішив пожалітися на життя, бо поліцейський йому нагадав брата. Та що сповідей досить – правоохоронець помітив вчасно. "Граната була в лівій руці, чеку він тримав великим пальцем. Уже видно було, що в нього палець побілів, почав німіти", - пояснив учасник подій.

Знешкодження пройшло блискавично. Очевидці кажуть, що порушник спокою розслабився і втратив пильність від розмов, тому навіть не встиг і оком повести, як копи накинулися і скрутили його. Вже після затримання поліцейські з'ясували, що 43-річний хуліган мав ще одну гранату вдома. Про боєприпаси він пояснив, що знайшов гранати в кущах і зберігав для потрібного моменту. Затриманий чоловік має багате кримінальне минуле – дев'ять років він відсидів за вбивство. Тепер за розваги з гранатою посеред будинків може відправитися за грати ще на сім років.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар