Лещенко емоційно відреагував на рішення суду на користь Авакова

Депутат буде оскаржувати рішення Подільського суду Києва.

Народний депутат України Сергій Лещенко звинуватив у заангажованості суд, який виніс рішення на користь Міністерства внутрішніх справ України і його керівника Арсена Авакова.

За словами Лещенка, він не отримав повістки про засідання суду, на якому було винесено рішення, він не знає, які аргументи суддя навів на користь Авакова.

"Показово інше - справа слухалася більше року за попереднього складу суду, але, щойно було змінено суддю, як майже миттєво було винесене потрібне Авакову рішення", - зазначив депутат.

Окрім того, Лещенко звинуватив МВС у використанні державних кошів на судову тяганину. За його словами, Міністерство сплатило тисячу гривень і залучило до процесу керівника правового департаменту МВС.

Також депутат звернув увагу на те, що Аваков у якості доказу надав до суду висновок спеціаліста із дослідження, проведеного відомством, яке підпорядковується МВС.

Лещенко нагадав, що інформація, яку оскаржував Аваков, була поширена на території Німеччини у виданні "Deutsche Welle", тож голова МВС позивався і до цього видання. На думку депутата, дія Цивільного кодексу України на Німеччину не поширюється, окрім того, "Deutsche Welle" - не є юридичною особою, зареєстрованою в Україні.

"В такий спосіб позов Авакова проти німецької юридичної особи до Подільського суду Києва є абсурдним, а визнання суддею їх належним відповідачем – проявом заангажованості", - зазначив Лещенко.

Депутат заявив, що має намір оскаржувати винесене на користь Авакова рішення.

Нагадаємо, що раніше Лещенко заявив про стеження з боку правоохоронних органів та прослуховування мобільних телефонів. Позов проти нардепа та  "Deutsche Welle", де була опублікована інформація, подали Аваков та МВС. 13 червня Подільський райсуд Києва зобов'язав народного депутата від БПП Сергія Лещенка спростувати інформацію про стеження за ним.

Залиште свій коментар