У Києві відновили роботу три центри, які видають біометричні паспорти

Решта центрів продовжують працювати в режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карток через підрозділи міграційної служби.

У Києві в повному обсязі відновили роботу три центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс", які надають послуги з оформлення і видачі закордонних паспортів та ID-карток.

Про це йдеться на сайті ДП "Документ".

"Три центра обслуговування громадян "Паспортний сервіс" в м. Київ відновили роботу в повному обсязі, як з оформлення так і видачі закордонних паспортів та ID-карток. Очікуємо Вас за адресами: бул. Т. Шевченка, 27; пр. М. Бажана, 1-Е; Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, решта центрів продовжують працювати в режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карток через підрозділи міграційної служби.

Також на підприємстві нагадали, що з технічних причин прийом документів на оформлення біометричного закордонного паспорту та ID-карток тимчасово призупинено до відновлення роботи каналів зв'язку.

Нагадаємо, 6 квітня, центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) і "Паспортні сервіси" тимчасово призупинили оформлення та видачу біометричних паспортів на всій території України. Причиною цього вказувалися слідчі дії працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв'язку. 

Окрім того, за кілька годин після голосування в Європарламенті щодо безвізу для України сайт державного підприємства, яке надає послуги з оформлення закордонних документів, не витримав перевантаження і перестав працювати

ВідеоБіометричні паспорти все ще не видають

Залиште свій коментар