Відновлення роботи паспортних столів знову відклали

Раніше прес-секретар ДП "Документ" заявляв, що у Києві вони відновлять роботу 11 квітня.

У Державному підприємстві "Документ" розраховують на те, що робота паспортних сервісів в Києві відновиться до кінця поточного – початку наступного тижня.

Крім того, в "Документі" розглядають можливість співпраці з новим оператором, що надає захищені канали зв'язку, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Ми сподіваємося, що до кінця цього тижня чотири паспортних сервіси в Києві відновлять свою роботу. В крайньому випадку, це відбудеться до початку наступного тижня", — заявив прес-секретар ДП "Документ" Володимир Поліщук.

Він додав, що підприємство наступного тижня розраховує відновити роботу сервісів у всіх великих містах країни.

Поліщук також розповів, що ДП "Документ" через проблеми, що виникли у телекомунікаційній компанії, що надає захищені канали зв'язку, буде змушений шукати іншого партнера.

"Найімовірніше, будемо шукати іншу компанію з захищеними каналами зв'язку", — сказав прес-секретар.

Крім того, Поліщук наголосив, що українці в разі потреби можуть отримати оформлені в ДП документи через міграційну службу.

Нагадаємо, раніше Володимир Поліщук заявляв, що сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів відновлять роботу у вівторок, 11 квітня.

6 квітня, центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) і "Паспортні сервіси" тимчасово призупинили оформлення та видачу біометричних паспортів на всій території України. Причиною цього вказувалися слідчі дії працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв'язку. 

Окрім того, за кілька годин після голосування в Європарламенті щодо безвізу для України сайт державного підприємства, яке надає послуги з оформлення закордонних документів, не витримав перевантаження і перестав працювати

Паспортні сервіси по Україні працюють лише у консультаційному режимі

Столичний "Паспортний сервіс", який оформлює біометричні закордонні паспорти, відновить роботу лише завтра. Одну з комерційних структур запідозрили у втручанні в роботу міграційної служби та отриманні доступу до конфіденційної інформації. Тож оформленням та видачею закордонних паспортів нині опікуються лише підрозділи Державної міграційної служби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: