У Паспортному сервісі розповіли, коли відновлять роботу

Наразі оформлення і видача закордонних паспортів здійснюється лише підрозділами державної міграційної служби.

Сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів відновлять роботу у вівторок, 11 квітня.

Про це заявив прес-секретар держпідприємства "Документ" Володимир Поліщук, передає "112 Україна".

Зазначається, що наразі оформлення і видача закордонних паспортів здійснюється лише підрозділами державної міграційної служби.

Протягом наступного тижня мають відновити роботу всі 26 центрів обслуговування громадян у країні, а також центри надання адмінпослуг.  Відновлення роботи центрів почнеться з Києва, потім запрацюють великі міста, де великий попит на закордонні паспорти, і після них – менші .

"Зараз спільно з управлінням спеціального зв'язку проводяться необхідні заходи для відновлення роботи", - сказав Поліщук.

Нагадаємо, 6 квітня, центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) і "Паспортні сервіси" тимчасово призупинили оформлення та видачу біометричних паспортів на всій території України. Причиною цього вказувалися слідчі дії працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв'язку. 

Окрім того, за кілька годин після голосування в Європарламеті щодо безвізу для України сайт державного підприємства, яке надає послуги з оформлення закордонних документів, не витримав перевантаження і перестав працювати

ВідеоПо всій Україні припинили роботу паспортних сервісів через можливе несанкціоноване втручання

Залиште свій коментар