Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лисичанську просто на вулицях поставали знеструмлені за борги тролейбуси

За липень комунальники взагалі не перерахували жодної копійки оплати

Товариство з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об’єднання" знеструмило за борги комунальне підприємство Лисичанської міської ради "Електроавтотранс", через що у місті зупинилися тролейбуси.

Про це повідомляє прес-служба організації у Facebook.

Борги "Електроавтотрансу" становить 892 тисяч гривень.

"За липень комунальники взагалі не перерахували жодної копійки оплати. Керівництво КП не зреагувало на попередження, тож вийшло так, що частина тролейбусів після знеструмлення об'єктів підприємства навіть залишилась на лініях, не в змозі повернутися до депо", - йдеться у повідомленні.

Міська влада пообіцяла, що з 6 серпня виділить мільйон гривень для сплати боргів "Електроавтотрансу". Також чиновники запевнили, що не знали про заборгованість.

"Луганське енергетичне об'єднання" підкреслило, що надасть електроенергію тільки після оплати. У ТОВ додали, що борги споживачів на підконтрольній частині Луганської області становлять близько 700 млн грн та постійно зростають.

"7 серпня працівники Луганського енергетичного об’єднання знову проведуть пікетування комунальних підприємств – боржників та місцевих органів влади. Пікети пройдуть в містах Рубіжне та Лисичанськ, а завершальна акція протесту пройде в Сєвєродонецьку, під стінами Луганської обласної військово-цивільної адміністрації", - підсумували на підприємстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції