ТРЦ замість дерев. У Запоріжжі дрон зняв моторошні наслідки вирубки скверу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За інформацію одного з активістів, 300 "тітушок" з бензопилами незаконно викосили дерева.

У вівторок, 7 серпня, у Запоріжжі за декілька годин спиляли сквер Яланського. Унаслідок було знищено 500 дерев.

Земельна ділянка під сквером перебуває у оренді фірми депутата міської ради Володимира Кальцева, пише місцеве видання 061.ua.

Дозвіл міського виконкому на вирубування дерев оскаржили в суді.

запоріжжя, вирубка дерев 1
061.ua

Мер Запоріжжя Володимир Буряк звертався до забудовника з пропозицією не проводити роботи до його вирішення. Однак сквер спиляли ще до засідання.

Проте адвокат компанії підрядника "Ленд Девелопмент" заявив, що, згідно з ордером від 13 квітня 2018 року, проведення робіт дозволено. За інформацією у документах видалено 409 дерев, 1806 кущів.

запоріжжя вирубка дерев
061.ua

"Близько 300 "тітушок" зайшли в сквер з бензопилами і почали проводити роботи, незважаючи на те, що діє постанова суду про заборону на знищення зелених насаджень. За дві години кожне дерево спиляли. Наша позиція така - відповідальність повинні понести всі, хто причетний до цього беззаконня, зокрема і місцева влада", - повідомив громадський активіст Денис Тарасов.

Після видалення зелених насаджень представники інвесторів планують звести паркан і розпочати будівництво ТРЦ.

Раніше "Сніданок" став свідком та учасником рятувальної операції унікального ясена в Києві. Та дізнався про існування рідкісної унікальної професії - арборист. Це ті, які лікують, але не людей, а дерева. 

ВідеоЛюди, які лікують дерева - як працюють арбористи

"Сніданок" став свідком та учасником рятувальної операції унікального ясена в Києві. Та дізнався про існування рідкісної унікальної професії - арборист. Це доктори, які лікують, але не людей, а дерева! Саме від арбориста "Сніданок" дізнався: більшість дерев, які підлягають знищенню, можна вилікувати!

Люди, які лікують дерева - як працюють арбористи

Залиште свій коментар

Вибір редакції