Україна направила до Росії запит про передачу Карпюка

Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергій Петухов.

Сьогодні, 16 квітня, Мін'юст України направив до Росії запит про передачу незаконно засудженого в Росії українця Миколи Карпюка.

"Відправляємо до Росії запит про передачу Миколи Карпюка. Із заявою звернувся його брат Валентин Карпюк", - повідомив заступник міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергій Петухов у Facebook.

Російська прокуратура вимагала ув'язнити Карпюка на 22,5 року, а Станіслава Клиха – на 22 роки. 19 травня суд присяжних визнав Карпюка і Клиха винними. Захист українців впевнена, що на присяжних чинився тиск. Мін'юст заявляє, що відразу після вироку почнуть процедуру екстрадиції українців.

Справа Карпюка і Клиха сфабрикована Російським слідчим комітетом і в ньому фігурує прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Адвокат Ілля Новіков опублікував нові подробиці, за його словами, - "цій брудній історії". У ній Росія офіційно заявляє, що в 94-му Яценюк носив прізвисько "бойовик Арсен", воював у Чечні проти російських військ з Олександром Музычком, відомим як Сашко Білий, а ще - колишнім керівником львівської організації УНА-УНСО Андрієм Шкілем і, власне, нині підсудними в Чечні українцями - Карпюком та Клихом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: