Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські телеканали та радіо штрафуватимуть за сепаратизм

Штрафи можуть сягати сотень тисяч гривень для великих мовників.

Відтепер за прославляння окупанта чи заклики до розколу України телеканали та радіо каратимуть грошима. Відповідний законопроект у другому читанні сьогодні, 1 листопада, ухвалив парламент.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Раніше Нацрада могла лише оголошувати попередження мовникам та позбавляти їх ліцензії. Останнє робили вкрай рідко. Тому часто канали з проросійською позицією залишалися без покарання, а самосуд чинили люди.

Тепер же, впевнені автори, таких ситуацій не буде. Штрафи серйозно битимуть по гаманцю порушників. Наприклад, за заклики до державного перевороту, пропаганду на користь агресора, приниження національної честі та гідності канали платитимуть 25% ліцензійного збору. За показ санкційних осіб чи стрічок, які пропагують силові структури агресора, – 10% ліцензійного збору. А це – сотні тисяч гривень для великих каналів.

"Це не означає відбір ліцензії та попередження, як було раніше. Тобто, вони продовжують мовити. Але їх попереджають, що порушення є. І вони змушені будуть заплатити за нього в державний бюджет України", – зазначила голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Відео Українські телеканали й радіостанції штрафуватимуть за проросійську позицію

Залиште свій коментар

Вибір редакції