"Укртранснафта" готова відновити транзит нафти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З лінійної виробничо-диспетчерської станції "Мозир" почала надходити нафта з "якісними показниками".

Компанія "Укртранснафта" підтвердила готовність відновити транзит нафти трубопроводом "Дружба" на гілці "Мозир - Броди".

Про це йдеться у повідомленні компанії.

"Сьогодні, 6 травня 2019 року, лінією диспетчерської служби акціонерного товариства "Укртранснафта" направлена ​​телеграма про готовність відновити транзит нафти нафтопроводом "Дружба", - заявили в "Укртранснафті".

За даними компанії, о 14:17 з лінійної виробничо-диспетчерської станції "Мозир" почала надходити нафта з "якісними показниками, відповідними нормі, до системи нафтопроводів "Дружба" в напрямку України для подальшого її транспортування до країн ЄС".

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції