В "Укртранснафті" повідомили, коли можуть відновити транзит нафти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У п'ятницю відбулися переговори операторів  нафтотранспортної системи "Дружба" за участю представників РФ, Білорусі, України та Польщі.

Державна акціонерна компанія "Укртранснафта" повідомляє, що транзит якісної нафти нафтогоном "Дружба" може бути відновлено від 3 травня. 

Про це йдеться в повідомленні компанії за результатами переговорів операторів нафтотранспортної системи "Дружба" щодо відновлення роботи нафтогону, що відбулися у п'ятницю, 26 квітня. 

Сторони обговорили пропозиції щодо можливих шляхів врегулювання ситуації, що виникла через тимчасову зупинку нафтопроводу "Дружба" та визначили технічне рішення.

"Зі свого боку представники Російської Федерації зобов’язалися відновити транзит якісної нафти по нафтогону від 3 травня 2019 року. Відтак, у першій декаді травня південний напрямок "Дружби" може відновити стабільну роботу з перекачки нафти європейським споживачам", - йдеться у повідомленні.

У зустрічі взяв участь голова концерну "Белнефтехім" Андрій Рибаков, перший віце-президент ПАТ "Транснефть" Максим Гришанін, заступник міністра енергетики РФ Павло Сорокін, заступник гендиректора з товарно-транспортних операцій АТ "Транснефть-Дружба" Володимир Росляков, генеральний директор АТ "Укртранснафта" Микола Гавриленко, президент PERN S.А. Ігор Василевський.

❗️❗️ЗУСТРІЧ ОПЕРАТОРІВ НАФТОПРОВОДУ «ДРУЖБА» ЗАВЕРШИЛАСЬ. ТРАНЗИТ НАФТИ МОЖУТЬ ВІДНОВИТИ У ТРАВНІ❗️❗️ 26 квітня 2019 р....

Опубліковано Укртранснафта Пʼятниця, 26 квітня 2019 р.

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищено рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть - якість продукту занадто низька. Через погану якість російської нафти від неї відмовились і білоруси.  

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції