УНІАН оновив сайт агентства і запустив погодний сервіс

Читача порадують "стихійними" новинами.

УНІАН презентував кардинально новий дизайн сайту. Над своїм перезапуском команда агентства працювала майже весь останній рік.

Новий сайт УНІАН чимось нагадує Facebook - нескінченна стрічка новин, майже нескінченна головна, велика різноманітність того, що можна побачити і дізнатися, просто скролячи будь-яку сторінку.

"Новий УНІАН.UA настільки відрізняється від старого, що нам довелося навіть частково змінити команду, яка працює над нашими інтернет-проектами, - розповів шеф-редактор агентства Михайло Ганницький. - У нас фізично стало більше новин, тому що ми, зберігши все те, заради чого читають УНІАН - ексклюзивні і найоперативніші політичні та економічні новини, аналітику, найяскравіші новинні фото та інтерв'ю з топовими спікерами - істотно розширили асортимент того, що можна почитати про інші сфери життя. Вболівальників, думаю, особливо порадує новий УНІАН Спорт".

"Дизайн оновленого сайту адаптовано: його зручно читати на будь-яких пристроях з екранами будь-яких розмірів, на сторінках є безліч інтерактивних елементів, що дозволяють читачеві, наприклад, поставити будь-яке запитання і отримати на нього відповідь, згадати найважливіші події минулого тижня, або, переглядаючи сайт вранці, перед виїздом на роботу відібрати статті та новини, зберегти їх в один клік у своєму особистому кабінеті на УНІАН.UA і і прочитати потім після приїзду на роботу", - хвалиться новинками генеральний директор УНІАН Артем Ковальов.

З нагоди запуску команда УНІАН просить усіх оцінити плоди роботи, і пропонує за допомогою сайту всім бажаючим висловити свої зауваження і побажання до нового сайту.

Водночас із перезапуском УНІАН презентує і абсолютно новий для себе проект - погодний сервіс. Відтепер про те, що на себе одягнути, чи брати парасольку, і про погоду на курортах України і світу, розповідатиме УНІАН.

В агентстві також обіцяють високу точність і достовірність прогнозів із понад 30 тисяч локаців в Україні і 113 тисяч населених пунктів по всьому світу, які отримуються за допомогою міжнародних партнерів. Крім цього, сайт у зручній формі надасть користувачам інформацію про погоду на всіх популярних автомобільних трасах і курортах.

Сайт УНІАН Погода надаватиме не тільки прогнози своїм читачам, але й буде радувати їх "стихійними" новинами. Тим, хто любить читати про тайфуни, цунамі і землетруси, не доведеться шукати фотографії, відео і повідомлення про те, як вивергається Ейяфьятлайокудль - вся відповідна інформація буде зібрана на новому ресурсі.

"УНІАН Погода - це наш новий продукт, новий проект, який робить креативна команда УНІАН. Він абсолютно не схожий на те, чим раніше займалися наші редактори і журналісти, і буде цікавий для тих, кого не хвилює, наприклад, політика", - зазначив Ганницький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: