В НАТО оприлюднили програму візиту Столтенберга та делегації до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит розпочнеться 30 жовтня в Одесі.

Рада НАТО на рівні послів, а також генсек альянсу Єнс Столтенберг 30 і 31 жовтня відвідають Україну. В Альянсі оприлюднили програму візиту.

Про це повідомляє пресслужба НАТО.

Візит розпочнеться 30 жовтня в Одесі. Столтенберг та посли побувають у Другій постійній групі НАТО з протидії мінам (SNMCMG2), також генсек виступить перед курсантами Одеської військово-морської академії.

Наступного дня, 31 жовтня у Києві генсек НАТО проведе засідання Комісії Україна-НАТО за участю президента України Володимира Зеленського та виступить із промовою у Верховній раді.

Крім того делегація зустрінеться зі спікером парламенту Дмитром Разумковим, міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком та міністром оборони України Андрієм Загороднюком.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг заявив, що країнам-членам НАТО треба активніше надавати допомогу Україні. "Я закликаю всіх союзників на практиці надавати більше допомоги Україні", - заявив Столтенберг. Говорячи про прагнення Києва до зближення з НАТО, генсек уточнив, що важливу роль в цьому плані будуть грати реформи, в яких гостро потребує Україна.

Відео У дельті Дунаю українські та румунські військові проводять спільні навчання за стандартами НАТО

Врятувати людину за бортом, знайти умовні міни та провести догляд судна-порушника. В дельті Дунаю відбуваються спільні українсько-румунські навчання "Ріверан-2019". Військові моряки та прикордонники обох країн тренуються на катерах. Серед завдань - зберегти безпеку в акваторії Дунаю.  

У дельті Дунаю українські та румунські військові проводять спільні навчання за стандартами НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції