Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі з'явилася перша в Україні швидка допомога для тварин

Проект реалізували німці.

В Одесі благодійний притулок Німецької спілки захисту тварин обладнав мікроавтобус для надання першої допомоги та перевезення собак і котів до клініки. До ветеринарів телефонують небайдужі містяни, які помітили бездомну тварину у біді, і на такі виклики машина виїздить уже щодня, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Найчастіше по допомогу ветеринарів кличуть, коли тварин збивають машини або труять невідомі. Як каже лікар Юрій Левчишин, фахівцям із сучасним обладнанням завдяки оперативності вдаються справжні дива – і на поправку йдуть песики й котики, яким за інших умов шансів на життя не лишалося б. У бригаді швидкої працюють двоє: ветеринар і санітар-водій. За місяць роботи вони вже виїхали на понад 100 викликів.

Відео В Одесі обладнали мікроавтобус швидкої допомоги для безпритульних тварин

Раніше ветеринари такоє їздили на виклики, однак стара машина була незручною: для перевезення великих собак доводилося відкручувати сидіння, клітки з тваринами тримати в руках, аби їх не носило салоном. Тепер обладнане авто виїздить і привозить чотирилапих пацієнтів дуже швидко, і тим значно поліпшує їхні шанси на порятунок. Водій-санітар Сергій Денісенко не приховує, що робота не з легких, але дуже вдячна. "Коли ти рятуєш життя тварини, коли вона дивиться на тебе цими очима – більшої вдячності, я думаю, і не треба," - каже він.

Більшості врятованих тварин працівники притулку зрештою знаходять господарів. Щомісяця до справжньої домівки переїжджають до шести десятків тварин – собак та кішок.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції