Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні за фактами булінгу розглянули більше півсотні справ

Дві справи закрили.

З моменту набуття чинності закону про протидію булінгу, від 18 грудня, суди розглянули 56 справ про цькування. Про це повідомляють на сторінці проекту Міністерства юстиції "Я маю право" у Facebook.

У 29 справах ухвалили  рішення про накладення стягнення. У п'яти випадках винесли попередження, яке не передбачено в санкції статті. У трьох випадках винні мають відбути громадські роботи, а в одному випадку – публічно вибачитися. У 20 випадках суд виніс винуватцям штраф.

Крім того, суд відправив 17 справ на доопрацювання до органів поліції, у 8 випадках встановив відсутність складу правопорушення. Також дві справи закрили, а винуватцям винесли усне зауваження.

Як повідомлялося раніше, суд вперше виніс покарання за булінг усередині лютого нинішнього року. Винною визнали дівчину, яка виставила у мережі непристойні фото іншої школярки. Нагадаємо, що закон протидії булінгу ухвалила Верховна Рада. 16 січня його підписав президент. За цьку­вання передбачено штраф від 750 грн до 3,4 тис. грн або громадські роботи протягом 20–60 год.

ВідеоПокарання за булінг: в Україні вперше засудили школяра за те, що він цькував учителя

Батьків восьмикласника з міста Нетішин на Хмельниччині оштрафували на 850 гривень. І це перший випадок, коли потерпілим визнали саме педагога. Загалом, після того, як у січні набув чинності закон про булінг, до судів у різних регіонах України було скеровано сім справ про цькування, з яких дві - завершилися вироками.

Покарання за булінг: в Україні вперше засудили школяра за те, що він цькував учителя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції