В Україні заборонили ще три російські телеканали

В Україні заборонили ще три російські телеканали

Фото: unsplash.com

Їх буде вилучено з кабельних мереж.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відкоригувала перелік дозволених до трансляції на території держави каналів. Із нього зникли російські "Еврокино", "ТОПШОП ТВ" і "Зоопарк".

Як зазначено в офіційному повідомленні регулятора з цього приводу, відповідні рішення члени Нацради підтримали одноголосно. "Країною-правовласником усіх трьох програм є Російська Федерація, ліцензії на мовлення телеканалів видані Роскомнадзором, мова ведення програм – російська", - уточнюють в державному органі.

Там пояснили, що підставами для відмови в трансляції на території України вказаним телеканалам стали рішення органів влади щодо припинення російської інформаційної агресії. "Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відповідно до компетенції бере участь у забезпеченні захисту українського інформаційного простору від пропагандистської аудіовізуальної та друкованої продукції держави-агресора", - мотивували своє рішення посадовці.

Як повідомлялося, 21 лютого більшістю голосів депутатів Верховної Ради України було ухвалене рішення про підтримку параламентом запиту депутата від партії "Слуга народу" Миколи Задорожнього до президента Володимира Зеленського щодо запровадження мораторію на кодування супутникового телевізійного сигналу українських телеканалів, яке відбулося 28 січня 2020 року. Група "1+1 media" здивована ухваленням цього рішення саме зараз і зазначеними у зверненні аргументами.

Кримськотатарський телеканал ATR залишився без фінансування

Кримськотатарський телеканал ATR залишився без фінансування

Повʼязані теми:

Наступна публікація