Ватра з Вифлеємського вогню, ялинка та казкові будинки: як святкують у резиденції Святого Миколая в Карпатах

Сьогодні туди завітали сотні дітей.

У село Пістинь у Карпатах у маєток до Святого Миколая сьогодні на свято завітали діти зі всієї України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У резиденцію до Миколая приїхали не тільки місцеві діти, а й багато туристичних груп з усієї України.

На подвір'ї на дітлахів чекали гойдалки, казкові будиночки, новорічна ялинка. Ну і найголовніше – сам будинок Святого Миколая, де є музеї новорічної іграшки та природи. В його спальні – особливе ліжко, сівши на яке можна загадувати бажання, ну і кабінет Святого Миколая, де він відповідає на дитячі листи, зберігає подарунки та навіть різочки.

За останній тиждень Святий Миколай отримав майже тисячу листів. Діти йому пишуть з цілої України. Помічники кажуть, що крім суто дитячих бажань – іграшки, солодощі, телефони, планшети – майже в кожному листі доросла мрія. 

"Вражає те, що діти набагато розумніші за дорослих. В своїх листах вони не пишуть АТО, а страшна війна. І просять миру, і щоб всі живими повернулися", - каже помічниця Святого Миколая Ольга Герасим'юк.

ВідеоМалеча в гостях у карпатській резиденції Святого Миколая

Ввечері у резиденції апогей свята – горить  ватра, розпалена з Вифлеємського вогню. Саме у цій ватрі неслухняні дітки, що отримали різочки замість подарунків, спалюють їх та просять у Святого Миколая пробачення. Свято тут триватиме ще до опівночі.

Тим часом, у Києві дружина Порошенка та Святий Миколай відкрили головну ялинку країни. Поглянути на красуню зібралися тисяч киян і гостей столиці.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: