Вітвіцька разом із учасниками проекту "Переможці" подолала забіг в Одесі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У дистанції взяли участь 200 бігунів.

На Одеському забігу "Переможці" фінішували Соломія Вітвіцька з ветеранами АТО, паралімпійський чемпіон Сергій Ємельянов, волонтери Яна Зінкевич, Лілія Болбат та інші відомі люди.

В Одесі в рамках Odesa Half Marathon 2017 відбувся благодійний забіг "Переможці" на дистанцію 2 км. На старті зібралась чисельна команда учасників проекту "Переможці" та друзів, які спеціально приїхали з різних міст України. Бігли, аби зібрати на спортивний протез гомілки ветерану АТО з Одещини Миколі Полтораку, який внаслідок важкого поранення втратив ногу та звернути увагу на питання психологічної реабілітації та доступності українських міст для людей з інвалідністю. Бігова подія завершилася, але ви маєте можливість долучитися до благодійної ініціативи та допомогти Миколі бути більш мобільним та спортивним, зробивши свій внесок на порталі People's Project.

Переможці в Одесі_1
прес-служба каналу "1+1"

Дистанцію у два кілометри в Одесі пробігли майже 200 учасників. Серед них куратор соціального мультимедійного проекту "Переможці", ведуча новин ТСН на каналі "1+1" Соломія Вітвіцька разом з чоловіком Владом Кочатковим,  "переможці" - ветерани АТО з ампутацією та на візках Вадим Мазніченко, Вадим Свириденко, Володимир Воропай, Руслан Яриш та Дмитро Блохін із дружинами та дітками, а також паралімпійський чемпіон з веслування Сергій Ємельянов з родиною.

Переможці в Одесі_3
прес-служба каналу "1+1"

До них приєднались засновник благодійного фонду "Серце воїна" відомий американський реабілітолог Роман Торговицький, волонтери Лілія Болбат та Яна Зінкевич, директор туристичної компанії "Феєрія" Ігор Захаренко, а також фітнес-тренер Людмила Міняйло, яка фінішувала першою серед дівчат та отримала відзнаку.

ВідеоУчасники напівмарафону в Одесі долучились до збору коштів на протез для Миколи Полторака

Активно підтримали "переможців" і одесити - капелан Андрій Зелінський та хлопці з Морської Піхоти України, волонтери, добровольці і студенти. Спортсмен Віталій Гилевич, який активно розвиває біг та спорт загалом зі Світланою Стрельцовою, для якої Віталій став очима та провів її маршрутом дистанції.

Переможці в Одесі_4
прес-служба каналу "1+1"

Учасник проекту "Переможці" Микола Полторак прийшов на старт з дружиною та чотирма дітками. Зараз ветеран АТО впевнено рухається вперед і досягає нової мети у мирному житті. Родина Полтораків веде екологічне господарство, розвиваючи в Україні пермакультуру.

Переможці в Одесі_5
прес-служба каналу "1+1"

Микола прагне повернутися у спорт - повноцінно бігати й тренуватися. Для того, щоб реалізувати мрію героя протезисти підібрали для нього спеціальний біговий протез гомілки з легкою дугою, що дозволить швидко долати як короткі та довгі дистанцій. На ньому можна навіть танцювати. Вартість протеза - 135 тис. 767 гривень. Нову ногу встановлять протезисти з одеського Центру протезно-ортопедичної допомоги "Теллус".

Переможці в Одесі_6
прес-служба каналу "1+1"

"Учасники проекту - справжні переможці! Вони перемогли обставини, працюють над собою і досягають нових цілей у мирному житті. Вони є прикладом того, як треба не сидіти вдома на дивані, а рухатись вперед. Спорт у цьому - хороша мотивація", - зазначила Соломія Вітвіцька.

Переможці в Одесі_7
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, привітала команду "Переможців" і телеведуча 1+1 Марічка Падалко, яка бігла повну дистанцію напівмарафону в Одесі та готується до осіннього марафону в Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції