Вітвіцька, зіркові благодійники та ветерани АТО подолали забіг "Переможці"

Мета дистанції – зібрати кошти на спортивний протез для героя.

У Києві відбувся перший благодійний забіг "Переможці" в рамках великої бігової події Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.

Реєстрацію було закрито у рекордні терміни, і на старт вийшло 872 охочих підтримати людей з інвалідністю, ветеранів АТО з протезами і на візках, паралімпійців.

Усі вони бігли разом заради однієї важливої мети – віддячити героєві АТО Олексію Аванесяну, який утратив ногу в боях в Іловайському котлі, боронячи кордони України та рятуючи побратимів.

Олексію Аванесяну потрібен спортивний протез, і всі разом ми зможемо його забезпечити. Багато соціально відповідальних компаній, відомих людей, журналістів, зірок об'єдналися заради цієї благодійної справи. Марічка Падалко в парі з чоловіком Єгором Соболєвим подолали напівмарафонську дистанцію – 21 кілометр 97,5 метрів.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_2
прес-служба каналу "1+1"

Ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька, ведучі "ПроФутбол" на 2+2 Олександра Лобода та Ігор Циганик, спеціальний кореспондент ТСН Наталія Нагорна, реабілітолог, керівник благодійного фонду "Серце воїна" Роман Торговицький, співаки Світлана Тарабарова, Оксана Стебельська, Олег Собчук та Арсен Мірзоян, дизайнер Андре Тан, директор туристичної фірми "Феєрія" Ігор Захаренко, генеральний продюсер UFW Володимир Нечипорук пробігли благодійний дистанцію два кілометри.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_1
прес-служба каналу "1+1"

До них приєдналися учасники проекту "Переможці" - ветерани АТО на протезах Вадим Мазніченко, Дмитро Блохін, Анатолій Фатєєв, Вадим Свириденко, у якого є досвід подолання дистанції 10 км під час Вашингтонського марафону, Олексій Аванесян та Андрій Демчук, чемпіон літніх Паралімпійських ігор з фехтування.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_4
прес-служба каналу "1+1"

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_5
прес-служба каналу "1+1"

"Радію кожній акції на підтримку воїнів АТО, людей з інвалідністю і дуже хочу, щоб і цей благодійний забіг на 2 км під назвою "Переможці" дав вагомий результат: я знаю, що кожен, хто бере участь, зможе у майбутньому пишатися цим вчинком. Бо все, що ми всі доброго робимо, на Славу України, а Україна – це її громадяни! Це наша з вами спільна можливість віддячити Олексію Аванесяну і допомогти йому у здійсненні мрії – бігати та грати у баскетбол", прокоментував Андрій Демчук.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_6
прес-служба каналу "1+1"

Пробігли два кілометри спеціального забігу "Переможці" мер міста Віталій Кличко, команда громадської організації "AXIOS", фешн-команда Андре Тана, команда організаторів приїзду Ніка Вуйчича в Україну Key Strategy та інші.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_7
прес-служба каналу "1+1"

Соломія Вітвіцька поділилася своїми враженнями після подолання дистанції.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_8
прес-служба каналу "1+1"

"Наша мета - змінити громадську думку, щодо людей з інвалідністю. Щоб українці навчилися сприймати людей з протезами або на інвалідних візках як рівних. Ми об'єднуємося заради того, щоб подякувати герою АТО Аванесяну, він боронив наш кордон в Іловайському котлі і втратив ногу. Ми всі разом зробимо його щасливішим і подаруємо спортивний протез. Долучайтесь і ви!" - закликала куратор проекту "Переможці".

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_9
прес-служба каналу "1+1"

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_10
прес-служба каналу "1+1"

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_11
прес-служба каналу "1+1"

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_12
прес-служба каналу "1+1"

На Українській біржі благодійності триває збір коштів на спортивний протез. Вже зібрано понад 130 000 гривень, але це тільки перша частина: ми чекаємо коштів з реєстраційних внесків та з інших джерел, і це має суттєво збільшити суму. Допомогти може кожен – і кожна гривня безцінна. Долучитися до благодійної ініціативи можна за цим посиланням. Збір коштів триває до 12 квітня включно.

Переможці та Вітвіцька благодійний забіг_13
прес-служба каналу "1+1"

Нагадуємо, що презентація другої частини соціального мультимедійного проекту "Переможці", організованого ТСН та VIVA!, відбудеться у НСК Олімпійський в залі BALLPARK  19-го квітня.

З 20-го по 30-те квітня грандіозна фотоекспозиція "Переможці-2" буде відкрита для відвідувачів з 11:00 до 21:00. Вхід вільний (Увага! 21 квітня, в день матчу "Динамо" Київ/ "Шахтар" Донецьк виставка не працюватиме).

ВідеоСпортсмени і аматори пробігли 21 кілометр заради благодійності

Залиште свій коментар