Встигніть побудувати будинок, панове

На недороге будівництво залишилося не бiльше року!

Мене звати Костянтином Потаповим, я представляю будівельну компанію "АРКОХОУМ Канада-Україна". Ми будуємо невеличкі, до 120-180 м², котеджі для звичайних небагатих людей. Використовуємо для цього каркасну і СІП-панельну технології. Оскільки основні принципи такого будівництва було взято з будівельних кодів Канади, то такі будинки називають канадськими.

Канадська технологія будівництва – найбільш приваблива для України

Обрана нами технологія зведення будинків дозволяє в дуже короткий термін (1-2 місяці) отримати міцний, теплий і недорогий сучасний будинок.

Ми з колегами  ̶  інженери-будівельники-конструктори (КІБІ, ПГС випуск 1988, 1990 рр), тому перш за все досконально визначили основні будiвельнi та конструктивнi якості СІП-панелей та перевірили їхню справжню вогнестійкість. Наші експерти працювали на будівництві подібних будинків у Канаді (Торонто). Все вище наведене дозволяє заявити, що вигідніше за обрану нами каркасну СІП-технологію  для сьогоднішньої  України технології немає. Будівництво приватних осель з інших видів матеріалів не йде в жодне порівняння ні за обсягом матеріальних витрат, ні за термінами будівництва, ні за якістю майбутнього будинку чи витратами на його подальше обслуговування.

Чому потрібно встигнути iз будiвництвом в 2016 році

Щоб там не казали, але Україна величезними кроками наближається до "цивілізованої Європи". Проте мова йде не про європейські "блага", а про європейську заорганізованість, європейські ціни на будматеріали, європейські витрати на те, що у нас поки майже нічого не коштує. Мова йде про заміну наших українських понять європейськими. І все це обов'язково призведе до зміни цінової політики будівництва і позбавить наших громадян можливості недорого отримати будинок.

У Польщі та Чехії за останні 9 років (2006-2015 рр) вартість індивідуального будівництва зросла майже в 4.5 рази. У Люксембурзі отримання дозволу на початок робіт треба чекати близько 2-х років, а штрафи за самовільне будівництво величезні. У Франції кам'яний будинок без ремонту і комунікацій на 3-4-х сотках осторонь від основних доріг коштує  до 200 000 євро. Те ж чекає і на Україну.

Збудуйте фундамент, стіни і дах у цьому році. Заощадите чимало

Тому просто зараз, взимку, виберіть проект, знайдіть ділянку, а багато українців вже мають ділянки з невеличкими дачками, і сміливо укладайте контракт на будівництво. Навіть якщо не маєте коштiв на внутрiшнiй ремонт, замовте основу будинку: фундамент, стіни, вікна, двері, дах. Така основа у нас в компанії називається "Просто Дім" і коштує до 5 тис грн. за м², але саме вона дуже скоро катастрофічно зросте в ціні.

Побудувавши зараз, ви заощадите чималу суму, отримаєте новий будинок і по-справжньому зміните своє життя на краще. Хіба не цього прагне кожен з нас?

"АРКОХОУМ Канада-Украина" - член Американсько-Канадської Будівельної Асоціації  SIPA

Тел .: 050-332-63-01 і 068-526-63-10, e-mail: expert@arkohome.com

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: