Вже другу добу хлопчика-знайду з Одеси ніхто не шукає

Хлопчик залишається в лікарні

Друга доба пошуків рідних маленького Вови - хлопчика, якого знайшли на вулиці побитим та знесиленим в Одесі - не дала жодних результатів, йдеться в ТСН.16.45.

Чоловік, який напередодні назвався батьком малюка, помилився. Як з'ясували його зниклому синові вже вісім років. Тож служба у справах дітей інспектує неблагополучні родини, в яких є хлопчики приблизно того ж віку, що й маленький знайда.

Тим часом малюк вже почувається краще. Медики кажуть, незабаром переведуть його з реанімації до травматологічного відділення. Загрози його життю більше немає. Малюк потроху оговтується й починає розмовляти.

Утім, говорити про себе та свою родину - відмовляється. Зараз малюк в епіцентрі уваги, його навідують мешканці вулиці, де його знайшли, небайдужі одесити та волонтери. Несуть гостинці, памперси та іграшки. Кілька родин вже зголосилися всиновити хлопця.

"Телефон постійно дзвонив і люди пропонували допомогу, дуже багато приїжджали, приходили. Зараз він ні в чому не має потреби – ліки, все у нього є. Іграшок у нього більш, ніж достатньо, з харчуванням проблем немає", - каже завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії одеської обласної дитячої лікарні Володимир Босенко.

В Одесі вже другу добу розшукують рідних хлопчика, знайденого на вулиці

Чоловік, який напередодні назвався батьком малюка, помилився. Як з'ясували  його зниклому синові вже вісім років. Тож служба у справах дітей інспектує неблагополучні родини, в яких є хлопчики приблизно того ж віку, що й маленький знайда. Тим часом малюк вже почувається краще. Медики кажуть, що незабаром переведуть його з реанімації до травматологічного відділення. Загрози його життю більше немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: