З України намагалися вивезти стародавнє видання "Апостол"

Про інцидент очільник СБУ Василь Грицак вже доповів президенту Петру Порошенку.

СБУ попередила вивезення до Росії стародруку "Апостол".

Про це повідомляє СБУ.

Кур'єра затримали на пункті перетину кордону у мікроавтобусі з російськими номерами.

Спецслужби встановили, що чоловік за гроші погодився доставити раритетну книжку замовникам з міста Шебекіно у Білгородській області Росії.

За попереднім висновком доктора філологічних наук, професора кафедри бібліотекознавства та соціальних комунікацій Харківської державної академії культури, завідувача відділення книгознавства, колекцій рідкісних видань і рукописів Ігора Лосієвського, вилучена книжка може бути кириличним стародруком 16 - початку 17 сторіччя, під назвою "Апостол", який належить до історичних та культурно-наукових цінностей.

Інформація про рік видання, місце друку та походження книжки буде отримана після експертизи.

Нагадаємо, з України в Румунію хотіли вивезти майже 25 тисяч раритетних марокЗ України через пункт пропуску Порубне їх намагався вивезти житель Буковини. Під час перевірки молодик помітно нервувався, тож митники вирішили ретельно оглянути його мікроавтобус. Там виявили майже сорок альбомів з колекціями поштових марок, конвертів, листівок та грошових знаків. Більшість - датовані 18 століттям, а також часами нацистської Німеччини та 20-ми роками Радянського союзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: