Збірна МНС України стала чемпіоном світу

Збірна МНС України перемогла у VI чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту, в яких взяли участь команди з 15 країн світу.

Збірна Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи виборола перше місце на чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту.

Як повідомили у прес-службі МНС, золоту медаль чемпіонату команді принесла перемога у змаганнях з бойового розгортання. "Запекла боротьба серед команд велася за долі секунди", - зазначили у прес-службі .

Нагадаємо, з 27 серпня по 29 серпня у Донецьку проходить VI чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту. У змаганнях беруть участь команди з 15 країн світу, що входять у Міжнародну спортивну федерацію пожежників і рятувальників: України, Росії, Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Ірану, Казахстану, Південної Кореї, Латвії, Словаччини, Узбекистану, Чехії і Естонії.

Представники ще трьох країн - Австрії, Сербії і Туреччини – виступають як спостерігачі.
Пожежники і рятувальники змагалися в чотирьох видах змагань: підйомі після штурмових сходів у вікно 4-го поверху навчальної башти і подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, що входять у двоєборство, а також пожежній естафеті 4х100 та бойовому розгортанні.

Читайте також:

Мнсники врятували російських туристів, яких віднесло у відкрите море

У Запоріжжі рятувальники зняли з козирка 9-поверхового будинку сплячого чоловіка

Рятувальники сплутали 160-кілограмового одесита з морським буєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: