Зеленський призначив ексочільника Херсонської ОДА гендиректором "Укроборонпрому"

Зеленський призначив ексочільника Херсонської ОДА гендиректором "Укроборонпрому"

Фото: УНІАН

Гусєв керував Херсонською областю від літа 2019 року.

Колишнього голову Херсонської Обласної державної адмінстрації Юрія Гусєва призначено генеральним директором державного концерну "Укроборонпром". Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

Про це йдеться на сайті очільника держави 3 грудня.

"Призначити Юрія Веніаміновича Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром", – сказано в документі.

Як відомо, такому кадровому рішенню передувало звільнення Айвараса Абромавічуса з посади генерального директора "Укроборонпрому". Відтоді обов'язки гендиректора концерну виконував Ігор Фоменко.

Зазначимо, що Юрій Гусєв упродовж 2014-2016 обіймав посаду заступника міністра оборони України. Після цього був радником тодішнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна, а згодом радником міністра екології та природних ресурсів. На посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації його призначили 13 липня 2019 року.

Відомо, що освіту за фахом "фінанси" здобував Гусєв у Херсонському Державному Технічному Університеті, а ступінь магістра отримав у КНЕУ. Також він є кандидатом економічних наук, володіє кількома іноземними мовами, зокрема англійською і  французькою.

Під час виборів до Верховної Ради в 2019 році Гусєв був у списку кандидатів "Слуги народу", але відмовився від участі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що державний концерн "Укроборонпром" планують розформувати на два холдинги – оборонних технологій та аерокосмічного. Очікується, що холдинги оборонних технологій та аерокосмічний будуть виконувати роль корпоративних центрів та реалізовуватимуть політику власності для галузевих науково-виробничих об’єднань, що будуть створені після корпоратизації. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
626
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація