ЗНО 2016: як здати англійську

Головна складність тестів ЗНО з англійської мови – різнотипність завдань, наближених до життєвих ситуацій. Отже, готуватися треба системно й комплексно.

Англійська
Головний секрет успішного вивчення англійської мови – системність
Вступна кампанія 2016 року передбачає складання частини тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час державної підсумкової атестації (випускові іспити у школі), а частини – в межах звичайної сесії ЗНО. Англійську мову поки не віддали в школи – вона залишається у звичайному ЗНО (складання 7 червня).

Часу на підготовку все менше, а значущість англійської мови все вища: на більшість престижних спеціальностей, навіть не гуманітарного профілю, вимагають ЗНО саме з англійської.

Як швидко й ефективно підтягнути свої знання, заповнити пробіли у шкільній програмі, виробити потрібні вміння, які допоможуть впоратися з тестовими завданнями? Один з експрес-методів – занурення у предмет завдяки онлайн-формату навчання та викладачам – носіям мови. ПроЗНО пропонує курс онлайн-підготовки до ЗНО, в якому відеолекції, начитані носіями мови, чергуються з різними вправами (активностями) та тренуванням у проходженні тестових завдань, подібних до тих, що трапляться абітурієнту на ЗНО.

Вивчення англійської
Головний секрет успішного вивчення англійської мови – системність

Граматична частина викладається комплексно, щоб у голові майбутнього випускника склалася цілісна картина, без будь-яких прогалин, накопичених за шкільні роки. Граматику пояснюють носії мови, просто й зрозуміло, потім вона відпрацьовується численними вправами, включно з завданнями на розвиток навичок письма – це унікальна пропозиція на українському освітньому ринку. Крім того, особливу увагу приділено поповненню словникового запасу, що дуже важливо, бо тести ЗНО з англійської мови максимально наближені до реальних життєвих ситуацій, і обсягу шкільного підручника буде недостатньо.

Для досягнення найкращого результату викладачі ПроЗНО рекомендують виконувати активності й тестові завдання наступного дня після прослуховування відеолекцій – так матеріал краще засвоюватиметься, а результати тестів відбиватимуть реальний рівень знань, а не механічне повторювання почутого. Перевага записаної на інтернет-платформі EDUGET лекції в тому, що її можна повторити в будь-який зручний момент і просто послухати для поліпшення вимови і навичок аудіювання. Крім того, на ПроЗНО є курс англійської мови з учителем, до якого входять онлайн-заняття, де можна особисто поставити запитання викладачу – носію мови й потренуватися у спілкуванні в режимі реального часу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: