Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хочеш власноруч випробувати потужність Ferrari на треку?

Вражає? А якщо ми скажемо, що Shell дарує шанс відчути себе частиною команди Scuderia Ferrari в Італії?

Компанія Shell співпрацює з командою Scuderia Ferrari вже майже 100 років, разом вони здобули 176 перемог у перегонах Гран-Прі, а також провели 12 спільних чемпіонатів Формули 1. Shell – перший спонсор команди Scuderia Ferrari. Компанії пишаються таким довготривалим співробітництвом, адже це набагато більше, ніж спонсорство. Це справжнє партнерство.

Shell_реклама

Shell представляє нову акцію "Заправляй враження на Shell" з різноманіттям неймовірних призів.

Тільки цієї осені у вас є шанс виграти одну з трьох унікальних подорожей на завод Ferrari в Маранелло, ексклюзивну гала-вечерю у відомому на весь світ музеї Ferrari та можливість власноруч випробувати справжній Ferrari на легендарному гоночному треку Фіорано. Для цього треба зареєструвати код зі свого акційного чеку на сайті shellsmart.com.ua.

Shell_Scuderia Ferrari _реклама

Але це ще не все. На АЗС Shell кожні пів години (!) просто в акційному чеку можна отримати до 100 літрів легендарного преміального пального Shell V-Power з інноваційною технологією Dynaflex, що розроблене у партнерстві зі Scuderia Ferrari.

Shell_Scuderia Ferrari _реклама

Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно:

  • придбати одним чеком від 25 літрів пального Shell V-Power:
  •  надати касиру зареєстровану SMART картку Shell.

Пальне Shell V-Power з потужною технологією Dynaflex розроблене для високої продуктивності та ефективності. Воно містить майже на 40 % більше молекул чищення у порівнянні з попередньою формулою. До речі, пальне Shell для серійних авто на 99 % складається з тих самих компонентів, що й пальне, яке використовує команда Scuderia Ferrari на треку Формули 1. Більш детально на shellsmart.com.ua.

Заправляйся на Shell, бери участь в акції, вигравай ексклюзивні призи та власноруч випробуй Ferrari в Італії. Деталі акції - shellsmart.com.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції