Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Управління здоров'ям" офісних співробітників

До участі в програмі запрошуються всі компанії, які піклуються про стан здоров'я свого персоналу.

Компанія "Небесна Криниця" - лідер з доставки бутильованої води та кави об'єднала експертів з благородною метою покращити рівень здоров'я офісних співробітників.

20 квітня, в ресторані здорової їжі "Tri" "Небесна Криниця" разом з партнерами Yammyfit і Sky Fitness презентувала програму та провела тренінг "Управління здоров'ям".

Учасниками заходу стали представники українських та міжнародних компаній, які розділяють думку організаторів, що здоровий та щасливий персонал –це запорука успішного бізнесу.

Експерти програми поділились ключовими правилами управління своїм здоров'ям.

 "Людина створена для руху, не забувайте про регулярну фізичну активність – це запорука здоров'я, гарного настрою та високої працездатності" - ділиться секретами Сергій Пуцов, експерт з освітніх програм Sky Fitness.

"Тримайте на робочому столі склянку води для втамування спраги і ви побачите на скільки активніше стане працювати ваш мозок", - розповідає директор з розвитку "Небесна Криниця", Євгенія Кривонос.

"Корисна їжа може бути смачною, головне дотримуватися правил здорового раціону", - Анастасія Бунь, wellness-коуч Yammyfit.

Водний баланс, здорове харчування та фізична активність – основні складові нашого здоров'я. Учасники зустрічі з перших уст дізналися все про продукти харчування, воду, каву, спорт та їх вплив на наш організм ї отримали в подарунок інфографіку здорового дня для свого персоналу.

15 років компанія "Небесна Криниця" успішно працює на ринку України і як лідер в своєму сегменті започатковує програму "Управління здоров'ям" та запрошує відповідальний бізнес долучитись до ініціативи. 

Криниця

Проект стартував у квітні і триватиме три місяці. За цей час організатори планують провести опитування, дослідити стан здоров'я офісних співробітників та реалізувати серію безкоштовних тренінгів для персоналу компаній-учасників.

До участі в програмі запрошуються всі компанії, які дбають про стан здоров'я свого персоналу.

Якщо ви бажаєте щоб ваш персонал завжди був здоровим та працездатним,зарезервуйте дату тренінгу для свого персоналу. Тренінг є безкоштовним лише за умови участі в опитуванні.

Проект "Управління здоров'ям" розроблено компанією "Небесна Криниця" в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності за підтримки експертів та партнерів: ресторану здорової їжі Tri, wellness-коуча Анастасії Бунь та фітнес клубу преміум класу Sky Fitness та інформаційних партнерів: - Європейської Бізнес Асоціації, Центру "Розвиток КСО" та mignews.com.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції