Дні духовного зростання в червні 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці дні служать нам як вісники, що йдуть у невідомому напрямку і часто повертаються c посланням.

У день вашого народження у світі переважала конкретна вібрація, яка відповідає вашому числа життєвого шляху (ЧЖШ). Щоб визначити ЧЖШ, необхідно провести нумерологічне додавання вашої дати народження. Для цього складіть дату дня народження, число, місяця народження і рік народження. Наприклад, якщо ви народилися 12.03.1973, ваше число життєвого шляху дорівнює: 1+2+3+1+9+7+3=26=2+6=8, тобто ваш ЧЖШ = 8.

Коли нумерологічна сума календарної дати повторює ваше число життєвого шляху (а це трапляється, як правило, один раз у дев'ять днів), то настає ваш особливий день, коли світ перебуває в гармонії c головною метою вашому житті - день духовного зростання.

Про це нам розповіла нумерологиня Людмила Савіна.

Отже, дні духовного зростання в червні 2020 року для людей з:

ЧЖШ 1 - це 9, 18, 27 червня;

ЧЖШ 2 - це 1, 10, 19 і 28 червня;

ЧЖШ 3 - це 2, 11, 20 і 29 червня;

ЧЖШ 4 - це 3, 12, 21 та 30 червня;

ЧЖШ 5 - це 4, 13, 22 червня;

ЧЖШ 6 - це 5, 14, 23 червня;

ЧЖШ 7 - це 6, 15, 24 червня;

ЧЖШ 8 - це 7, 16, 25 червня;

ЧЖШ 9 - це 8, 17, 26 червня.

У свої дні духовного зростання, відповідно до порад відомої нумерологині міс Баллієт, слід бути особливо уважним до змін, розмов, а також до незвичайних подій.

1. Ставитеся до цього дня як до свого друга і вчителя.

2. Прибирайте із свідомості всі погані думки і неприємні події, a у всьому негативному шукайте добрий початок.

3. Звертайте увагу на людей, яких зустрічаєте, і на ті думки, які вони у вас викликають. Ви можете знайти саме те, що шукаєте.

4. Пам'ятайте - все, що ви закладаєте в новий 9-денний цикл, буде повертатися до вас у наступні дні духовного зростання.

Ці дні служать нам як вісники, що йдуть у невідомому напрямку і часто повертаються c посланням, яке ми не можемо зрозуміти, поки не сконцентруємо на ньому всю свою увагу. Таким чином, позбавляючись в свої дні духовного зростання від усякого зла, ми коригуємо свої минулі помилки, налаштовуємо себе на гармонію co Всесвіту. І коли процес виправлення помилок і налаштування буде завершено, кожен наш день духовного зростання перетвориться у справжнє свято, наповнений подарунками, задоволеннями і щасливими подіями.

Вчіться жити в гармонії!

Читайте також: Складно буде всім: сонячні і місячні затемнення літа 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції