Шість ретроградних планет водночас: як пережити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Два дні поспіль шість планет будуть ретроградними.

23 та 24 червня на нас чекає період, коли шість планет будуть ретроградними. Це Плутон, який стартував у зворотному танку раніше за всіх, Сатурн, Уран та Венера, які стали ретроградними фактично в один день, Меркурій, який нещодавно до них долучився, та Нептун, який став ретроградним буквально напередодні.

Триватиме такий апофеоз ретроградних планет лише два дні, та це дає нам унікальну змогу для "повернення у минуле". Але про все по черзі.

Більшість небесних тіл у Сонячній системі можуть бути ретроградними. Це означає, що час від часу спостерігачу з Землі буде здаватися, що планети або уповільнюють свій рух, або починають рухатися у зворотному напрямку. Тривалість такого зворотного руху залежить від близькості планети до Сонця. Деякі бувають ретроградними двічі або тричі на рік, але їхній період зворотного руху триває менше, а деякі бувають ретроградними й по шість місяців щороку.

Зауважимо, що ретроградні планети - не новинка чи страшилка від якогось журналу. Вони вказувалися у таблицях ефемерид ще задовго до появи Інтернету.

Для когось період ретроградності планет - це як "чорна кішка", на яку можна зіпхнути власну криворукість. Тут діє явище синхронії, яке властиве нашій психології, про що писав відомий психолог Карл Густав Юнг: якщо ви звернете увагу на щось, а потім "підтасуєте" у своїй свідомості ще кілька подій, то ця чорна кішка справді буде для вас нещасливим знаком, а якщо просто пройдете повз - так і буде, адже іноді кішка - це просто кішка. Так само з ретроградними планетами: вони будуть впливати, якщо ви будете вірите в це явище або (принаймні) глибоко замислитесь.

Зараз варто сприймати інформацію про ретроградні планети як підказки від Всесвіту, наче це прогноз погоди чи розклад на картах Таро, такий собі вказівник, на яку сферу життя варто звернути свою увагу.

З погляду астрології й міфології та чи інша планета "керує" певною сферою життя: приміром, Меркурій відповідає за комунікацію, Венера - за стосунки, Юпітер - за владу, Нептун - за сни, Уран - за філософію тощо. Відповідно, під час періоду ретроградності, а тим паче, коли маємо шість таких планет, під астральним “мікроскопом" опиняються фактично всі сфери життя.

Вище ми писали про те, що ретроградність планет - це не страшилка, а можливості. Саме так ретроградні планети можуть виступити у ролі своєрідних кармічних "вчителів", які надсилатимуть нам одні й ті ж ситуації знову і знову, поки ми не вивчимо "урок". Саме тому у цей період можуть повертатися колишні партнери, ніби щоб перевіряти, чи ви склали "екзамен" від планет.

Оскільки період деяких ретроградних планет триває досить довго, не можна сісти, скласти руки та нічого не робити протягом кількох місяців. Для чого ж тоді Всесвіт дає нам періоди ретроградності? Для наведення ладу у нашому житті. Час ретроградності варто використати для "генерального прибирання" та своєрідної ревізії тих сфер життя, які зачепили ті чи інші планети. Зворотний рух планет для землян - це чудовий шанс для того, щоб позакінчувати незакінчені справи, розрубати "гордієві вузли", сказати "Прощавай" минулому, аби не тягнути все це з собою у майбутнє.

А якщо це все не вдасться зробити - матимете таку нагоду за кілька місяців, якщо знову не впораєтесь. Тому не сприймайте ретроградність як жахастик, а просто скористайтеся цим ресурсним часом для перегляду свого життя.

Читайте також: Таропрогноз на 22-28 червня: що карти нам віщують

Залиште свій коментар

Вибір редакції