Ретроградний Нептун 2020 року: що можна і що не варто робити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ретроградний Нептун може загравати з нашими мріями, тому слід бути обережними.

Не встигло відбутися сонячне затемнення, як на землян чекає наступне випробування — до ретроградних Меркурія, Венери, Плутона, Юпітера та Сатурна долучається шоста планета — це Нептун. Традиційно Нептун буває ретроградним близько 4-5 місяців щороку. У 2020 році ця планета буде ретроградною з 23 червня до 29 листопада.

Нагадаємо, що у Сонячній системі всі планети можуть бути ретроградними та певним чином (звісно, якщо ви в це вірите) впливати на долю людей. Ретроградністю називається "зворотний" рух планет. Звісно, вони зі своїх орбіт не сходять, але така ілюзія створюється для умовного спостерігача з Землі, якому видається, що планети рухаються якось не так. Такий ефект пояснюється різною довжиною орбіт планет.

Чому це важливо? Якщо планета рухається прямо, тобто директно, це підсилює її позитивний вплив, а якщо перебуває у ретроградному русі, то це уповільнює гарні якості опіки планети або зовсім нівелює їх.

Нептун — це планета, названа на честь римського бога дощу, води, морів та океанів Нептуна (грецький відповідник — Посейдон). У астрології вона "відповідає" за містику, фантазії, ілюзії, задоволення, співчуття, психологічну чуттєвість, емпатію та колективне несвідоме.

Тому у період ретроградного Нептуна у людей загострюється чуттєвість до певних життєвих подій. Також може розпочатися безсоння, навіть у тих, хто не буде знати, що це таке. Виспатися буде важкувато, а протягом дня ви будете почуватися "не у своїй тарілці".

Проте водночас час ретроградного Нептуна — період, коли межа між реальністю та ілюзіями стає тонкою і ваші фантазії можуть втілитися у життя. Скористайтеся цим часом, але будьте обережні зі своїми мріями. Можете попрацювати зі своїми снами та мріями, записавши їх до відповідного нотатника, щоб потім проаналізувати їх або перевірити, чи вони справдилися. Але пам’ятайте, що коли ви чогось просите, Всесвіт прихиляє своє вухо до вас.

Зауважимо, що, приміром, Меркурій та Венера — це внутрішні планети, які досить близько розміщені до Сонця, тому їхній вплив буде більш відчутний на землян, ніж зовнішніх планет — Юпітера, Сатурна, Плутона і того ж Нептуна. Останній може бути неактивним у гороскопі, тому його ретроградний вплив можуть відчути не всі. Влада Нептуна прихована від людського ока, а через те, що він вважається планетою містиків, то, ймовірніше, відчуватиметься "третім оком". Найбільше потрапити під вплив ретроградного Нептуна можуть Риби (адже саме ця планета, з точки зору астрології, ними керує), а також творчі люди та психологи.

Під час ретроградного Меркурія можуть оголитися негативні якості особистості — лінь, нервозність, тривога і байдикування. Тому боротьба з ними має вийти на перше місце. Також не треба піддаватися ілюзіям у цей час, почуття можуть зводити з розуму. Астрологи вважають, що під впливом Нептуна перебувають і різноманітні залежності — алкоголізм, куріння, наркотики, ігроманія тощо. Тому період ретроградності є гарним часом, щоб поборотися з ними. З обережністю вживайте у цей період ліки, які змінюють свідомість.

Доречно займатися власним розвитком, психологією, духовними практиками, творчістю тощо.

Що не варто робити під час ретроградного Нептуна:

 • Не обіцяйте чогось дуже важливого.
 • Не змінюйте плани.
 • Занадто не заглиблюйтеся в себе.
 • Не сумуйте.
 • Не будьте занадто довірливими.

Що варто робити у період ретроградного Нептуна:

 • Передовсім, слід бути максимально обережними на воді — стихії Нептуна.
 • Творіть.
 • Записуйте сни, ідеї, мрії та фантазії, про що ми писали вище.
 • Розвивайте духовність, знайдіть у собі божественну часточку.
 • Пізнайте самого себе.
 • Сходіть до психолога.
 • Читайте езотеричну літературу.
 • Жертвуйте та займіться благодійництвом.
 • Втілюйте мрії в реальність.

Читайте також: Таропрогноз на 22-28 червня: що карти нам віщують

Залиште свій коментар

Вибір редакції