Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ДСНС попередили про можливе підтоплення чотирьох районів на Буковині

У ДСНС попередили про можливе підтоплення чотирьох районів на Буковині

У гірських річках очікується підйом рівня води до 2,5 метра.

Сільськогосподарські угіддя у Сторожинецькому, Путильському, Вижницькому та Глибоцькому районах, що у Чернівецькій області, можуть бути підтоплені. У гірських районах існує загроза сходу селів.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"21-22 червня сформувались максимальні рівні чергoвої хвилі паводку на річках басейнів Прута, Сірета, з загальною амплітудою підйому на 0,7-2,2 м. На Пруті біля Чернівців - на 3,3 м без негативних наслідків у створах гідрологічних постів", - йдеться у повідомленні.

Водночас через сильні опади 23-24 червня у гірській частині басейну річки Прут та в басейні річки Сірет очікується формування наступної хвилі дощового паводка з підйомами рівнів води на 1-2 метри, на окремих ділянках (у місцях звуження русла) до 2,5 м, порівняно із рівнями станом на 8:00 22 червня.

"У місцях випадання сильних опадів можливе формування значного місцевого та схилового стоку, у гірських районах існує загроза сходу селів. Вихід води на заплаву та початкове затоплення сільськогосподарських угідь Сторожинецького, Путильського, Вижницького та Глибоцького районів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 22 червня, на річці Черемош у селі Банилів Чернівецької області через негоду прорвало захисну дамбу. Існує загроза підтоплення двох населених пунктів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції