Таропрогноз на листопад: що карти нам віщують

Дата публікації
Перегляди
8791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Таропрогноз на листопад: що карти нам віщують

Фото: ТСН.ua

Карти Таро можуть показати нам наше підсвідоме. 

Карти Таро з'явилися у Середньовічній Європі, а як засіб для ворожіння їх почали використовувати з кінця XVIII століття. Окультисти називали їх ключем до відповідей на всі запитання. Частко це правда, адже навіть психологи нині використовують їх у своїй роботі, особливо, для роботи з підсвідомим. 

Дізнайтеся, що очікує вас у листопаді 2020 року за допомогою тарологічного прогнозу на останній місяць осені від езотерикині Олени Кузьмич.

Таропрогноз кохання на листопад 2020

Карта місяця "Зірка" 

Ця карта Таро належить до старших арканів, тобто, таємниць. "Зірка" розповідає про натхнення, ідеальну любов, розкриття певних істин. Проте для того, щоб у стосунках було справжнє та щире кохання, потрібний самоаналіз та впевненість у собі. Будьте переконаними у вашому успіху разом із партнером чи партнеркою. Також потрібно вийти на новий рівень довіри у стосунках. 

Якщо у вас ще немає пари, то не бійтеся виявляти свої почуття. Проте не варто ідеалізувати чоловіка чи жінку, з яким ви прагнете мати стосунки. Загалом, протягом листопада у сфері стосунків та кохання слід сподіватися на краще. Якщо ви справді повірите у себе, то зможете створювати для себе нові можливості у коханні. 

Таропрогноз на роботу та кар’єру на листопад 2020

Карта місяця "Паж жезлів"

"Паж жезлів" належить до молодших арканів Таро, тобто, до тих карт, які розповідають більше про побутові, ніж доленосні речі. Ця карта розповідає про новий погляд на звичні речі, ентузіазм та шанси на краще життя. Вона повідомляє, що у листопаді у сфері роботи та кар'єри вам захочеться піти в новому напрямку. Вам можуть запропонувати або нову роботу, або щось, від чого ви не зможете відмовитися у професійному плані. Тільки від вас залежить чи приймати пропозицію. Але сконцентруйтесь — успіх залежить тільки від вас. 

Але для розвитку на роботі знадобиться творчий ентузіазм. Будьте чесними, не варто інфантильно ставитися до справ. Також потрібно завжди оцінювати свої сили. Можливо, настав час розпочати нову справу, дослідити всі можливості, які відкриваються перед вами та надихнутися перспективами, які відкриваються перед вами. Проте через нові ідеї ви можете менше уваги приділяти рідним та близьким, яким раніше дуже довіряли.

Таропрогноз на фінанси на листопад 2020

Карта місяця "Сімка жезлів" 

Ця карта місяця розповідає, що варто йти у глухий захист. У складних ситуаціях потрібно залишатися рішучими та бути стійкими, навіть в оточенні ворогів. У вас зараз є лише ви. Для здобуття фінансів вам потрібно міцно стояти на ногах і захищати свої права та переконання. Важливо вміти казати "ні", а не йти на компроміс. Не виключена жорстка критика. 

Також варто остерігатися і ворогів всередині вас — страхів, комплексів та невпевненості в собі. Саме вони часто роблять нас вразливими та не здатними досягнути чогось більшого. У листопаді у вас є цілий місяць, щоб змінити ситуацію.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація