Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із фронту почали поступово відступати волонтери

Людей, які готові допомагати армії, стає дедалі менше. 

Із фронту відступають волонтери. У військових частинах помітили, що людей, які готові допомагати армії, стає дедалі менше. До них не припиняють їздити лише найстійкіші, але й ті привозять уже не стільки допомоги, як раніше, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопці з Черкащини вже другу добу у дорозі, позаду 700 кілометрів. Вони везуть бійцям дошки. Цей батальйон вивели з передової на відпочинок та поселили в старих ремонтних базах. Дах над головою є, а от стін, стелі, ліжок, ще нема.

Руслан з товаришами, Віталієм та Олегом, волонтерять із перших днів війни. Для них - це поїздка на фронт. Вже не перший раз потрапляють під обстріли, але своєї роботи не кидають. Хоча й зізнаються, що працювати стало складно.

Відео З фронту відступають волонтери

 "Волонтером важко бути, важко зібрати. Народ втомився, люди не довіряють, не довіряють нам, думають, що ми обманюємо", - каже Руслан.

Руслан на свій мобільний фотографує розвантаження дощок, щоб показати фото робітникам пилорами, звідки вантаж.

Раніше повідомлялося, що "Азов" і волонтери збудували в Києві трасу-мрію для сноубордистів. За тиждень його спорудили власноруч небайдужі кияни, волонтери та бійці "Азову". Окрім спортсменів на трасі кататимуться і воїни АТО. 

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції