Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині відбулися масштабні нічні бойові стрільби українських морпіхів

Військові відпрацьовували дії в разі можливої атаки на узбережжя.

Морські піхотинці відпрацювали дії з оборони українського узбережжя в разі спроби висадки ворожого десанту. Про це повідомляє пресцентр штабу Операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Наші війська готові давати гідну відсіч окупанту в будь-яку пору доби та в умовах обмеженої видимості

Наші війська готові давати гідну відсіч окупанту в будь-яку пору доби та в умовах обмеженої видимості #ООС #Операція_ОС На одному з військових полігонів Донеччини відбулося тактичне навчання з бойовою стрільбою підрозділів морської піхоти. За легендою польового вишколу противник намагається зайняти узбережжя та створити плацдарм для зосередження та подальшого просування своїх сил у глиб нашої території. Звичайно, все це він намагається здійснити в темну пору доби. Але не так сталося, як гадалося. Авіаційна розвідка вчасно виявила ворожі наміри, тож командиром було прийнято рішення щодо організації протидесантної оборони ділянки морського узбережжя. Зважаючи на виявлені сили противника командиром підрозділу морської піхоти було прийнято рішення зустріти його якомога гостинніше – за підтримки авіації, танкової роти, підрозділів артилерії та ППО. Після нанесення вогневого ураження противнику та доповіді командира передового загону про те, що ворог і далі намагатиметься атакувати наростивши сили, було прийнято рішення втягнути його до вогневого мішка. З цією метою наші сили перемістилися на проміжний рубіж для організації контратаки. Як тільки основні сили противника опинилися у пастці, йому було нанесено комплексне вогневе ураження всіма силами та засобами угрупування, а з метою його блокування і унеможливлення здійснення відступу силами артилерійської батареї було поставлено нерухомий загороджувальний вогонь. Коли запал противника дещо згас, приймається рішення щодо контратаки на фланги, яку було здійснено силами двох підрозділів морської піхоти, танкових взводів та зенітного самохідно-артилерійського взводу. У результаті морські піхотинці вийшли на морське узбережжя, завдавши нищівного удару за підтримки підрозділів ствольної та реактивної артилерії. Слід зазначити, що нічні навчання такого масштабу з бойовою стрільбою за участі підрозділів морської піхоти відбулись вперше з часів анексії Криму.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 29 серпня 2019 р.

Тактичні навчання з бойовою стрільбою відбулися на одному з полігонів Донецької області. За легендою вишколу, противник намагався зайняти узбережжя та створити плацдарм для зосередження та подальшого просування своїх сил углиб території. Виявити наміри ворога допомогла авіаційна розвідка. Завдяки своєчасним рішенням командира підрозділів морської піхоти визначена ділянка була забезпечена протидесантною обороною – морпіхів підтримували авіація, танкова рота, підрозділи артилерії та ППО.

"Після нанесення вогневого ураження противника та доповіді командира передового загону про те, що ворог і далі намагатиметься атакувати, наростивши сили, було прийнято рішення втягнути його до вогневого мішка. З цією метою наші сили перемістилися на проміжний рубіж для організації контратаки. Як тільки основні сили противника опинилися у пастці, йому було нанесено комплексне вогневе ураження всіма силами та засобами угрупування, а з метою його блокування і унеможливлення здійснення відступу силами артилерійської батареї було поставлено нерухомий загороджувальний вогонь", - розповіли про хід маневрів у штабі ООС.

За підсумками навчань морпіхи розбили умовного противника, повністю зруйнували плати загарбників та ліквідували загрозу для узбережжя. "Слід зазначити, що нічні навчання такого масштабу з бойовою стрільбою за участі підрозділів морської піхоти відбулись вперше з часів анексії Криму", - наголосили військові.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація готує провокацію проти ракетних навчань української армії на півдні Одеської області 30-31 серпня. Країна-агресор перекриває для власних ракетних навчань суміжну ділянку Чорного моря. При цьому росіяни під свої маневри "захоплюють" шматок акваторії, вже визначений Україною, як територія її військових випробувань.

Відео Україна прощається з чотирма морпіхами, яких бойовики розстріляли під Павлополем

Наймолодшого серед загиблих поховали в рідному селі Ганнівка, на Миколаївщині. 20-річний матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти Василь Курдов півтора року тому підписав контракт на службу у ВМС та пройшов навчання у Львові. В останню путь загиблого морпіха провели всім селом. А на Вінниччині попрощались із Сергієм Шандрою. Морпіху було 24 роки. Попрощатися з героєм у містечку Хмільник прийшли сотні містян, волонтери та військові.  

Україна прощається з чотирма морпіхами, яких бойовики розстріляли під Павлополем

Залиште свій коментар

Вибір редакції