Неонацист з Росії Мільчаков причетний до вбивства близько 40 військових ЗСУ - прокуратура

Терорист був безпосереднім ватажком формування "Русич".

Головною військовою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням громадянина Російської Федерації Олексія Мільчакова.

Про це повідомила прес-служба прокуратури на сайті відомства.

"Головною військовою прокуратурою закінчено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина Російської Федерації О. Мільчакова, учасника неонацистських рухів, який перебуває у розшуку. Обвинувальний акт скеровано до суду для "заочного" розгляду", - йдеться у повідомленні.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що "Мільчаков з червня 2014 року до серпня 2015 року у складі створеного ним незаконного озброєного формування, так званої "диверсійно-штурмової розвідувальної групи "Русич" групи швидкого реагування "Бетмен" брав участь у складі терористичної організації "ЛНР", сприяв веденню агресивної війни проти України та зміні її меж у порушення порядку, встановленого Конституцією України".

У прокуратурі повідомили, що саме Мільчаков влаштував 5 вересня 2014 року неподалік селища Привітне на Луганщині засідку, у якій загинули близько 40 військовослужбовців батальйону "Айдар" та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України уточнили, що за українським законодавством, Мільчакову "світить" довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, що раніше, у листопаді 2016 року, Головна військова прокуратура розпочала розслідування у кримінальному провадженні стосовно ватажків незаконного збройного формування "Русич".

За інформацією ГПУ, "Русич" було сформовано у червні 2014 року переважно з громадян Росії з садистськими нахилами, що сповідують відверту неонацистську, фашистську ідеологію, основною метою яких було знищення українців на території Луганської і Донецької областей.

Сам же скандальний російський бойовик Мільчаков раніше розповів подробиці загибелі так званого "командира ополчення" "Бетмена", а також про наркотрафік у Луганську, організований місцевими найманцями.

Залиште свій коментар