Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спостерігачі ОБСЄ зафіксували вибухи біля КПВВ "Майорськ"

Українська сторона пояснила вибухи з проведенням робіт із розмінування поблизу гуманітарно‑логістичного центру. 

Моніторингова місія ОБСЄ стала свідком вибухів поблизу колишнього гуманітарно-логістичного центру біля підконтрольного Україні н.п. Одрадівка (Донецька обл.).

Про це йдеться у звіті місії.

Так, раніше патруль СММ у складі 5 співробітників місії прямував до КПВВ у Майорськ для моніторинга перетину лінії зіткнення двома представниками ЗС РФ при Спільному центрі з контролю та координації.

Перебуваючи поблизу колишнього гуманітарно-логістичного центру за 2 км на південь від Одрадівки, спостерігачі почули та побачили два вибухи за 300 м на південь.

Зупинившись неподалік південної околиці Одрадівки за 2 км на північ від гуманітарно‑логістичного центру, спостерігачі почули ще два вибухи.

У місії зазначили, що українська сторона в СЦКК заявила, що вибухи були контрольованими підривами, пов'язаними з проведенням робіт із розмінування поблизу гуманітарно‑логістичного центру.

"На момент інциденту патруль не зафіксував жодних робіт із розмінування, водночас СЦКК заздалегідь не повідомляв СММ про проведення таких робіт у цьому районі", - заявили у місії.

Нагадаємо, що раніше бойовики "ДНР" відкрили вогонь поблизу патруля представників ОБСЄ у Козацькому.

Інцидент стався 28 березня об 11-й годині ранку, коли шестеро співробітників організації на двох броньованих автівках під'їхали до комплексу, розташованого на східній околиці селища Козацького, яке окупувала "ДНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції