Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Генштабі розповіли деталі сьомої хвилі мобілізації

До лав армії призиватимуть як контрактників, так і мобілізованих.

Сьому хвилю мобілізації до ЗСУ буде проведено через необхідність доукомплектувати армію унаслідок демобілізації четвертої хвилі.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-служба Генштабу ЗСУ.

"Комплектація буде проводитись як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим меншою буде потреба в мобілізованих. Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними та мотивованими кадрами - військовослужбовцями служби за контрактом", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом.

У Генштабі запевнили, що коли стане зрозумілою кількість контрактників, то військові зможуть назвати потребу в мобілізованих, проте "уже зараз можна сказати, що сьома хвиля буде меншою за попередні".

До того ж військові, що відслужили 11 місяців, зможуть підписати контракт на шість місяців.

Окремо повідомляється, що військові із цивільною вищою освітою, можуть пройти тримісячні курси для отримання офіцерського звання.

Нагадаємо, раніше у Генштабі розповіли, скільки призвуть чоловіків під час сьомої хвилі мобілізації. Попередньо мобілізацію планують на лютий-березень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції