Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Станиці Луганській вручено сертифікати про розмінування територій

Люди отримали відповідні документи, що засвідчують безпеку.

У Станиці Луганській завершено один із етапів розмінування прифронтової території. Про це заявив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький.

Фотогалерея Розмінування поблизу Станиці Луганської (6 фото)

За його словами, завершився один з етапів розмінування. Було очищено близько 44 га сільськогосподарських земель, а також 16 га території, що складають дороги й лісосмуги. Власники земель у чотирьох населених пунктах, а також представники  органів місцевого самоврядування Станично-Луганського та Біловодського районів отримали документи, що підтверджують очищення ділянок від мін і вибухонебезпечних предметів та дозволяють використовувати землю за її цільовим призначенням, зокрема для аграрних робіт.

Власники земель у чотирьох населених пунктах Луганщини отримали сертифікати про розмінування Голова Луганської обласної...

Опубліковано Луганська обласна державна адміністрація Четвер, 8 серпня 2019 р.

Комарницький уточнив, що очищеними та перевіреними тепер вважаються Красний Деркул, Широкий і Красна Талівка Станично-Луганського району, а також Нижньобараниківка Біловодського району. Очільник області подякував піротехнікам за величезну та небезпечну роботу. Над розмінуванням Луганщини працюють підрозділі Міноборони та Державної спеціальної служби транспорту, фахівці ДСНС, міжнародна організація The HALO Trust, данська група розмінування DDG, швейцарський фонд розмінування FSD, D.T.U., ТОВ "Демінінг Солюшнс" та інші.

У рамках робочої поїздки Комарницький також ознайомився з ходом розмінування території навколо КПВВ "Станиця Луганська", зокрема біля зруйнованого моста. Також він оглянув організацію роботи з благоустрою зупинки безкоштовного автобусу, що здійснює перевезення громадян, які перетинають лінію розмежування.

Раніше повідомлялося, днями в Станиці Луганські відбулася провокація представників "ЛНР", які вийшли за межі території, визначеної Мінськими угодами, та вступили в суперечку з керівником місцевої районної адміністрації, а також українськими журналістами. В СБУ пояснили, що не стали затримувати нахаб, бо не хотіли ставити під загрозу перемир'я та переговорний процес щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

ВідеоЧерез розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Контрольний пункт в'їзду-виїзду в Станиці Луганський відсьогодні працюватиме у скороченому режимі. Увесь тиждень через нього людей пропускатимуть до 18-ї години, а не до 20-ї, як раніше. Графік роботи змінили через розмінування території навколо зруйнованого мосту. Роботи ведуть на тимчасово окупованій території.  

Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції