Україна погодилась на обмін 87 полонених на 309 затриманих

Також вдалося передати листи й посилки від родин заручникам на окуповані території. 

Українська сторона готова на обмін полонених із бойовиками.

Про це написала член гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі - перший заступник голови ВР Ірина Геращенко у Facebook.

"В присутності ОБСЄ підтвердили передану днями пропозицію щодо негайного звільнення заручників, ми вимагаємо звільнити 87 українців , чиє місцезнаходження нами встановлене. Українська сторона в рамках компромісу готова звільнити 309 осіб, аби тільки витягти наших. Важливо, що ОРДЛО вже не заперечує утримання 87 українців зі списку 144, ми важко знаходимо інформацію про кожного й боремося за їхнє включення в списки", - повідомила вона.

Наразі українська сторона чекає відповіді на офіційні компромісні пропозиції.

"Камінь спотикання: це вимога звільнити криміналітет і терористів, що не підпадають під дії мінських угод, тому це неприйнятно", - наголосила Геращенко.

Мінськ. Гуманітарна підгрупа, де українську сторону представляли також В. Медведчук, і експерти з СБУ та В. Лутковська. ...

Опубликовано Iryna Gerashchenko 6 сентября 2017 г.

Нагадаємо,  Україні відомо про місцезнаходження 87 із 144 українських заручників у окупованих районах Донецької  і Луганської областей. Щоправда, до останньої зустрічі групи у Мінську представники ОРДЛО підтверджували тільки 71 особу.  Геращенко наголосила, що Україна у питанні обміну полоненими готова до найширших компромісів. Останні кілька місяців представники ОРДЛО вимагають звільнення 43 осіб, які не мають жодного стосунку до зони АТО. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: