Україна зробила все належне, тепер черга Росії виконати Мінські угоди – Волкер

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представник США не прогнозує швидкого просування в переговорах щодо Донбасу.

Росія не виконує взяті на себе зобов’язання в рамках мирних переговорів у Мінську. Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє Радіо Свобода.

"На жаль, проблема з імплементацією Мінських угод полягає у продовженні російській окупації східної України та продовженні боїв там", - зауважив він. "Україна не може піти далі у виконанні Мінських угод, ніж вона вже зробила", - додав американець.

На його думку, продуктивність мирного процесу зараз цілком залежить від дій офіційної Москви. "Від Росії залежить припинення вогню, виведення військ, закордонних військ, які перебувають на території України, розпуск незаконних збройних формувань, які там є, розпуск "народних республік", які там є і яким немає місця згідно з Конституцією України, і які не є частиною Мінських угод", – пояснив Волкер.

Також він розповів, що від початку року діалог із Росією виявився неможливим, бо там чекали на завершення президентських виборів в Україні. Тепер, зі слів Волкера, Кремль вочевидь буде спостерігати за парламентською кампанією, тож представник Держдепу не очікує, що Москва буде готовою до контактів раніше, ніж українці оберуть новий склад Верховної Ради.

ВідеоКурт Волкер презентував сайт про протидію російської агресії в Україні

"Росія несе повну відповідальність за біль і страждання в Україні" - написано на головній сторінці Інтернет-ресурсу. Він містить повний перелік дій Кремля - від окупації Криму і початку війни на Донбасі до захоплення неподалік Керченської протоки українських моряків у листопаді минулого року.

Курт Волкер презентував сайт про протидію російської агресії в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції