Українська армія може звільнити Донбас за два тижні – Тимчук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп упевнений, що бойовики бояться повномасштабного наступу з боку ЗСУ.

Збройні сили України можуть звільнити Донбас від проросійських бойовиків за два тижні, вважає народний депутат і керівник групи військово-політичних досліджень "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Українська армія – це реальна сила, яка якщо не в лічені дні, то за кілька тижнів може звільнити Донбас. І у бойовиків надія тільки на Росію, на те, що Путін знову-таки введе війська", - сказав він в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Тимчук також зазначив, що бойовики бояться широкомасштабного наступу з боку української армії.

"Вони розуміють, в якій ситуації Росія, що економічний потенціал на сьогодні це не те, що було два роки тому, вони розуміють, під яким тиском Заходу знаходиться Путін. Бойовики реально бояться наступу української армії", - вважає депутат.

Але Тимчук попереджає, що якщо ЗСУ все-таки підуть у наступ, то Путін може дати команду на введення військ в Донбас – в Ростовській області у нього зосереджена велика кількість військових.

Нагадаємо, на цьому ж ток-шоу Тимчук заявив, що у бойовиків на Донбасі без підтримки регулярної російської армії немає сил для повномасштабного наступу на позиції українських військових.

"З досвіду бойових дій, починаючи з самого початку подій на Донбасі, ми бачили, що широкомасштабні наступальні дії бойовики можуть проводити тільки за умови, коли ударне ядро складають підрозділи регулярних збройних сил Російської Федерації. На сьогодні ми не спостерігаємо якогось різкого збільшення чисельності російських військовослужбовців", - сказав нардеп.

Відео Українська армія може звільнити Донбас за два тижні – Тимчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції