Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН констатували розростання гуманітарної кризи на Донбасі

Україна тримає сумну першість по жертвах від вибухів.

Гуманітарна криза на сході України зростає. Це визнав координатор з гуманітарих питань ООН Ніл Вокер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Об’єднані нації констатували, що понад мільйон українців мають проблеми з доступом до якісного харчування, електрикою та водопостачанням. Загалом гуманітарна допомога на Донбасі необхідна понад 3 мільйонам людей, майже два мільйони з них живуть на непідконтрольних Україні територіях. "12 тисяч дітей раз в місяць переживають обстріл, тобто вони всі потребують захисту та психологічної допомоги", - наголосив міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш.

Україна посіла перше місце за кількістю жертв від мінно-вибухових травм, а також третє місце в світі за рівнем замінування територій. "Більше ніж 200 тисяч людей проживають вздовж лінії розмежування і щодня є об’єктом обстрілів. Люди навчились вже жити із цим, вікна в школах закриті мішками, сплять в підвалах. Ми хочемо, щоб українці і всі люди в світі розуміли, що це потребує якихось дій та змін", - наголосив представник ООН Вокер.

ВідеоНа сході України зростає гуманітарна криза

Залиште свій коментар

Вибір редакції