Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відновлення занять у школі та постачання води і тепла. Жебрівський розповів про ситуацію в Авдіївці

У місті пошкоджено 52 будинки.

Ніч в Авдіївці минула відносно спокійно, однак було чути, як на околицях бойовики гатили з "Градів" та важкої артилерії.

Про це повідомив глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський у Facebook.

Також він зауважив, що о 9 ранку у загальноосвітній школі №7  в Авдіївці розпочалося навчання, а сюди прийшли учні та вчителі з інших шкіл.

"Завдяки коксохіму, температура теплоносія в тепломережах міста становить 55 градусів. Це дає у помешканнях температуру близько 17 градусів тепла", - написав Жебрівський.

Окрім того, він додав, що у місто подається вода і працює каналізаційно-насосна станція.

За словами Жебрівського, у місті пошкоджено 52 будинки.

"Військові підрозділи CIMIC разом із комунальниками міста допомагають відновлювати пошкоджені вчора російськими градами будинки. Зранку виїжджав з комунальниками і військовими до старої Авдіївки. В результаті вчорашнього обстрілу там пошкоджено (пошкодження різного характеру) 52 будинки", - зауважив він. 

Нагадаємо, станом на 7 годину 2 лютого з Авдіївки евакуювали 149 осіб, а з них 77 дітей. Крім того, у місті функціонує 1 пункт життєзабезпечення, який складається з 7 наметів ДСНС та 1 благодійної організації, а також 3 стаціонарних пункти обігріву, до яких звернулось понад 4500 осіб. Харчування мешканців забезпечується 3 польовими кухнями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції