Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль Airflow Vision поєднує всі інновації бренду.

На гаджет-шоу CES у Лас-Вегасі компанія Chrysler представила концептуальний електрокар Airflow Vision, який був натхненний однойменною раритетною моделлю бренду.

Головний акцент в автомобілі був зроблений на аеродинаміку, пише CaraDvice.

Судячи зі знімків, електрокар виконаний у кузові заниженого кросовера, а обшивка практично впритул підходить до коліс. Модель також не має дверей і унікальні шини, які черпають натхнення у "механічних елементах електродвигуна". Ймовірно, в Airflow Vision використовуються мотор-колеса.

За словами Chrysler, концепт має стати новим словом у світі автомобілів преміум-класу. Він повинен запропонувати "нові варіанти взаємодії між водієм і пасажирами". Серед іншого це буде реалізовано за рахунок безлічі дисплеїв з можливістю персоналізації.

Хоча малоймовірно, що ця концепція коли-небудь буде запущена у виробництво, Chrysler сказав, що автомобіль "натякає на майбутнє преміум-дизайну", тому ми можемо побачити, як деякі елементи електрокара потраплять у майбутні автомобілі.

Нагадаємо, що Mercedes представив електрокар у дусі "Аватара". Автомобіль отримав запас ходу у 700 км, а його електроніка може реагувати навіть на пульс людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції