MAN створив свій перший компактний електробус

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MAN створив свій перший компактний електробус

MAN Truck&Bus

Автомобіль отримав запас ходу приблизно в 170 км.

На виставці Busworld Europe у Брюсселі компанія MAN представить свій перший електричний мікроавтобус eTGE Combi.

Транспорт побудували на базі електричного фургона MAN eTGE, пише пресслужба MAN Truck&Bus.

У повідомленні говориться, що новий компактний електробус вміщує до восьми пасажирів. Його позиціонують, як громадський транспорт для міст. Також авто рекомендують використовувати у житлових і курортно-оздоровчих зонах, де основна увага приділяється зниженню шуму.

У MAN відзначають, що батареї eTGE Combi вбудовані під злегка піднятою підлогою. Теоретично вони повинні забезпечувати дальність ходу приблизно 170 кілометрів (за циклом NEDC).

MAN eTGE Kombi буде використовувати ту ж силову установку, що і комерційна версія eTGE, а саме електродвигун потужністю 100 кВт, що живиться від літій-іонної батареї ємністю 35,8 кВт-г.

Крім того, в Брюсселі MAN представить 12-метрову сольну версію свого повністю електричного lion's City E, який розрахований на 35 місць.

Запас ходу електробуса, який MAN пропонують використовувати для міжміських перевезень, 200-270 км без підзарядок. Залежно від навантаження і умов поїздки.

MAN Truck&Bus

Нагадаємо, що Tesla Semi та інші екофуры замінять весь автопарк заводу Pepsi в Америці. Загалом автопарк підприємства поповнять кілька десятків електричних транспортних засобів різних марок.

Наступна публікація