Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Pagani побив рекорд Rolls-Royce за вартістю автомобіля

Автоексперти назвали найдорожчий автомобіль у світі за ціною в 15 млн євро.

Унікальний автомобіль Pagani Zonda HP Barchetta було виготовлено в кількості трьох екземплярів та належить один з них власнику компанії Гораціо Пагані. В інтерв’ю виданню Top Gear, він оголосив його вартість, яка склала 15 млн євро.

Це значно перевищило рекорд, який досі належав Rolls-Royce Sweptail, випущеному в єдиному екземплярі по ціні в 11,2 млн євро. 

Pagani Zonda HP Barchetta
motor.ru

Pagani Zonda HP Barchetta відрізняється від звичайного спорткару бренду відсутністю даху, зрізаною передньою стійкою та углеплатиковою аеродинамічною накладкою на задніх колесах. Салон ексклюзивного суперкару виконано з бежевої шкіри, а вставки зроблено в шотландському стилі під колір синього кузова.

Під капотом дорогого автомобіля розташовано 6-літровий бітурбований мотор V12 з віддачою 800 к.с., а працює він в парі з шестиступеневою механічною коробкою передач. А важить Zonda HP Barchetta всього 1,25 тонни.

Pagani Zonda HP Barchetta
motor.ru

Як зауважили у "Сніданок з 1+1", вартість спорткару може дорівнювати придбанню півтори тисячі квартир у Кропивницькому.

Нагадаємо, що Pagani Zonda випускалися з 1999 року по 2011 рік. Останньою версією вважається Tricolore. Після цього дизайнерські спорткари випускались лише на замовлення в якості ексклюзиву.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції