Гороскоп кохання на травень 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 13 травня Венера стає ретроградною у знаку Близнюків, цей період триватиме до 26 червня, що сприяє комунікабельності.

Інформацію про любовні стосунки дають Венера (бажаю і кохаю) і Марс (роблю). Знаки Зодіаку, за якими рухаються ці планети, дозволяють схарактеризувати якості, які набувають Венера і Марс, на певний період часу.

Від 13 травня Венера стає ретроградною у знаку Близнюків, цей період триватиме до 26 червня, що сприяє комунікабельності. Акцентується повернення минулих особистих і ділових взаємин, відновлення та активізацію контактів, поїздок з колишніми партнерами. 13 травня Марс, планета руху, енергії, переходить у знак Риб – найзагадковіший знак Зодіаку і буде тут до 28 червня.

Те, що на поверхні, зазвичай не відповідає тому, що відбувається насправді. Це період роздачі боргів, тому події, особливо негативні, які відбуваються під час цього транзиту, мають давню історію і відбуваються недарма. В цей час відбуваються викриття, стають відомими деякі скандальні подробиці чийогось життя. Для тих людей, яким є що приховувати – травень, дуже складний місяць оскільки може стати надбанням громадськості те, що ретельно приховувалося довгий час.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Овен, Знаки зодіаку_4
ТСН.ua

Стосунки починаються швидко, з'являється схильність до любовних авантюр, ваш енергетичний вплив одразу ж відчувається партнером. Ваш любовний вогонь зачаровує бажану людину, але ним важко керувати, тому що ви занадто швидко надихаєтесь, захоплюєтеся. Важливо не поспішати - час регулює, дає вам ритм, правильний напрямок.

Цей період ви можете з успіхом використовувати для гармонізації стосунків з протилежною статтю, для встановлення миру і злагоди в сім'ї або в парних стосунках. Гарний час для заручин, одруження, для вираження своїх почуттів і прихильностей.

ТЕЛЕЦЬ

телець, Знаки зодіаку_7
ТСН.ua

Травень - період уповільнення для відновлення зв'язків, оскільки, багато особисті теми дозріли для переоцінки. Приховані проблеми проявляються. У цей період ви стаєте свідками незвичайної поведінки ваших партнерів. Виникають труднощі під час спроби налагодити з кимось контакт, складно розпочати нові стосунки.

Але цей цикл є внутрішнім процесом, часом, коли ви отримуєте новий досвід в сфері особистих взаємин. Настав час опрацьовувати на більш глибокому рівні проблеми у стосунках. Зараз важче приховувати те, що викликає напругу всередині, невдоволення у сфері особистих стосунків.

БЛИЗНЮКИ

Знаки зодіаку_6
ТСН.ua

Взаємини приводять вас в замішання, багато енергії йде на спроби дізнатися, що інші люди думають про вас. Схильні часто змінювати свої симпатії і антипатії, тому що маєте потребу у зворотному зв'язку, по взаємообмін енергії з партнером.

Ваше життя в цей період стає більш орієнтованою на приймання і схвалення, ніж на активні дії у партнерських стосунках. Відчуваючи труднощі з протилежною статтю, варто шукати причини в собі, щоб пояснити дискомфорт, який ви відчуваєте в їх присутності. Незручності можна подолати, якщо направити ці почуття у творче річище.

РАК

Знаки зодіаку_2
ТСН.ua

Схильність аналізувати стосунки, стверджувати власну думку у вираження своїх інтересів, через що можливі неоднозначні ситуації у ваших сімейних і любовних відносинах. Зверніть свою активність і заповзятливість в мирне річище, уникайте конфліктів і претензій до партнера.

Займіться активним відпочинком з членами сім'ї або коханою людиною, грайте з дітьми, розвивайте їх. І ви відчуєте, як міцніють і розкривають нові грані ваші стосунки. Зверніть свою самовпевненість на зміцнення зв'язків у суспільстві. У вас є всі можливості, щоб нарешті завоювати прихильність давно бажаного партнера.

ЛЕВ

Знаки зодіаку_3
ТСН.ua

Протягом цього місяця відчуваєте внутрішню свободу і розкутість, відчуваєте почуття радості і впевненості в собі, тому легко отримуєте знаки уваги з боку представників протилежної статі. Ви отримаєте багато компліментів. Це буде ідеальний період для кохання, шлюбу і сімейного життя, особливо сприятливим можна вважати відновлення колишніх стосунків, возз'єднання, після довгого розставання.

Використовуйте цей час для гармонізації ваших романтичних відносин і сімейних зв'язків. Не виключені любовні авантюри, але не забувайте про можливості неприємностей через легковажність у цій сфері.

ДІВА

Знаки зодіаку_8
ТСН.ua

Сприятливий час для любовних пояснень і спільних справ з романтичним партнером. Гармонія між почуттям і розумом, почуття впевненості, дозволяє вирішити благополучно навіть давно тривалі конфлікти. Присутнє відчуття безтурботності, можливо зав'язування любовних зв'язків, а також відновлення колишніх взаємин.

У будь-якому випадку, травень буде сприятливим для відпочинку, занять хобі, коротких поїздок з коханою людиною (або до нього). Дуже важливо взаємодіяти з партнером, робити спільні справи, щоб підвищену психічну силу можна було б витрачати в активних діях.

ТЕРЕЗИ

Знаки зодіаку_1
ТСН.ua

Можете легко використовувати свою чарівність для власної вигоди, особливо, в особистій сфері. Якщо є бажання відновити колишні стосунки - проявіть ініціативу, партнер піде вам назустріч. Це період засвоєння попередніх уроків, ви зробите правильні висновки, зрозумієте тонкощі взаємин.

Є шанси і можливості багато чого виправити, повернути колишнього партнера. Найбільш складні - шлюбні стосунки. Якщо ви в шлюбі, вас може не влаштовувати ваш чоловік, ви схильні оцінювати його дуже суворо, намагатися його перевиховати. Першими на розрив зв'язку не йдете, але можете спровокувати зробити це свого партнера.

СКОРПІОН

Знаки зодіаку_5
ТСН.ua

Прихильності ваші - стійкі, емоції – глибокі. Прагнення до постійності та контролю у стосунках, дає впевненість у завтрашньому дні. Ви в змозі впоратися зі складними ситуаціями у взаєминах, можете утримати або повернути кохання.

Звільняються ваші приховані енергії, ви справляєте сильний вплив на оточення, якщо прагнете звернути на себе увагу якоїсь людини, вам це вдається. Гармонійний настрій і спільна діяльність з коханою людиною, дозволить покращити фінансове становище. Ваша роль - охороняти стосунки від застою, направляючи їх розвиток, використовуючи старі перевірені методи.

СТРІЛЕЦЬ

Знаки зодіаку_10
ТСН.ua

Імовірні розчарування і засмучення через романтичні стосунки. Непостійність настрою може принести шкоду стосункам з коханою людиною, а також сварки у родині: нерозуміння одне одного, необґрунтовані ревнощі, стануть причиною напруженої психологічної обстановки.

Ви можете бути впевнені в собі, здаєтеся собі недостатньо привабливими, але саме в цей період, що набагато частіше, ніж звичайно, на вас звертають увагу представники протилежної статі. Краще зосередитися на чинних взаєминах оскільки зв'язки, що виникають у цей період, як правило, неглибокі і швидкоплинні.

КОЗОРІГ

козеріг, Знаки зодіаку_12
ТСН.ua

Ваші партнери потребують додаткової уваги, виникає необхідність з'ясувати з чоловіком давно назрілі питання. У разі правильного підходу до ситуації, з'являється можливість нормалізувати стосунки з коханими, знайти надійного партнера в чоловікові.

Для цього необхідно бути відкритими одне з одним, засвоїти уроки минулого і зробити правильні висновки. У цьому випадку, ви досягнете вищого рівня свідомості і близькості з коханою людиною. Протягом цього місяця ви можете втратити інтерес до деяких контактів, але будуть всі можливості для зміцнення або відновлення, дійсно важливих взаємовідносин.

ВОДОЛІЙ

Знаки зодіаку_11
ТСН.ua

Ви можете виявити інформацію, яку раніше від вас приховував ваш улюблений чоловік. Причому, варіанти можуть бути різні, в будь-якому випадку будьте готові до сюрпризів будь-якого роду. Нові контакти у цей період навряд чи принесуть вам позитивні емоції, а от давні стосунки, розквітнуть пишним кольором і потішать вас.

Ви зіштовхуєтеся з тим, що вам важко висловити словами свої почуття, вам здається, що вас не розуміють. Саме в цей час вам потрібен той, хто вас добре знає, кому ви можете довірити свої думки та поділитися сумнівами, швидше за все це буде ваш чоловік – теперішній чи колишній.

РИБИ

Знаки зодіаку_9
ТСН.ua

Ваша емоційна захопленість особистими стосунками то затихає, то знову активізується і, за великим рахунком, ви не можете на це вплинути. Це період таємних стосунків, зростає інтуїтивне сприйняття, розігрується уява, що досить сприятливо для розвитку нинішніх взаємин.

Нові зв'язки розвиваються повільно, в них немає витонченості, гумору, уяви. Виникає постійний протест проти чого-небудь, вас тягне в минуле, навіть якщо там присутні постійні зобов'язання. Якщо ви не зв'язані сімейними путами, то на перший план виступлять психологічні питання, які потрібно вирішувати, щоб налагодити особисте життя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції